Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

B-kingről való Yoshi dobszett palástoslásra várva. A karbon palást roppant össze, a többi egyengethető volt. (vézárók, perforált cső) Minden része rendelkezésre áll ( Y, bilincsek, rugók, tömés, stb)
Palástolóművészt keresek, aki karbonnal, vagy rozsdamentessel pótolja a sérült részt. vagy akit érdekel így , és maga kivánja összerakni.
Kipuffanót keresek 525EXC-re. Max 50 ezer-ig.
szia,

van néhány féle ott ahol a műszerfal burkolat is volt,
70 317 9083

üdv,P.
Keresek Racefit dobot!
Heló
Yamaha rd 125 lc-re szeretnék egy gyári kipufogót
ha van valakinek szoljon már pls
itt az msn címem
kakimano10@hotmail.com
rendben megpróbálom eggyel aztán kettővel
köszi:gege
Szia! Először próbáld meg milyen egy dobbal, valószínűleg másképp van a két modell között a gázáramlás, nem biztos, hogy akkorát folytana, de lehet a 2 dob meg keveset, nem tudni, milyen hatással lenne a nyomatékra. Először 1, ha sokat visszavesz, akkor 2. Szerintem...
Sziasztok. segítsetek kicsit légyszi.
Bmw f650 a 96-os 1 hengeres rotax blokkosról lenne szó.
le kellett dobnom róla a gyári dobot ami a faridom alatt volt mert sütötte az asszony lábát. szereztem egy yamaha tdm900 kipuffot (az egyik hengerét) ezt módosítás nélkül felrakhatom?ugye a tdm-nek egy hengere 450cc az enyémnek 650cc. ebbe is benne van a katalizátor mint a bömösbe.nem lesz nagyobb a fojtás? vagy esetleg osztóval dobjam fel a tdm mindkettő dobját?
köszi:gege
hello nem érkeztek meg a képek mikor teszel fel?
helló
vettem egy Yasuni R kipufogót és ugye fojtások vannak benne.
nem tudnátok segíteni hogy hogyan lehet kiszedni belőle?
Érdekelne, küldj képet meg árat a mailemre!
Helló!
Oké az e-mail cím, délután teszek fel képet, mert egy másik gépen van.
Üdv!
bocsi nem adam hanem arpad :D:D
hello adam adok egy emailt és oda ha tudsz küldhetsz képeke róla és én is küldök képeket plusz infót is adok róla.naksi88@freemail.hu
Helló!
Megnéztem a kiput, ez egy POLLINI RACE cső és nagyon pöpec állapotban van.
Várok visszajelzést!
Üdv!
Nekem van egy mastek nevű dobom..Yamaha fzs1000-en volt és ha érdekel olcsóba megszámítom.Egy összekötőcső kell hozzá és már jó is.
Z750 gyári dob kitünő állapotban eladó
Sziasztok! Honda VFR 750-esre keresek egy nem túl hangos sportdobot.
Kawa xz10
kipuf. bilincs spec.
Helló!
Oké, délután megnézem a kiput és dobok egy képet róla.
Cserébe én is kérnék a láncfűrészről valami infót esetleg képet róla!
Üdv!
szia

van egy dupla laser xtreme dobom cbr 600rr-re, ha az elejét cseréled felrakható bármi másra is ülés alá.

70 317 9083

üdv,P.
hello nekem egy állóheneres minarelli blokkom van de át tudom alakítani a blokkra a cumot am yamaha Jog 2ja meg egy 27 v lesz.
Helló!
Nem irtad le moci típusát. Nekem van egy fekvő levegős minarelli blokkra való kipu. Ha gondolod teszek fel képet!
Halihó Sziasztok ! Aprilia AF1 125 Sport Pro-ra valaki nem tudna nekem valami Faintos Kipufogórendszert ? Gondolok itt az Arrow-tól a Jolly Moto-ig Aki tud valamit vagy hogy hol tudnék beszerezni..megköszönném Széles Utat ! Szoszi
Sziasztok!
Tud esetleg valaki eladó gyári dobot VTR 1000 F-re?