Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

haliho!wrp slip on mennyit dob drz 400 e re ?help?üdv
felvettelek
Hi

Szeretnék csinálni egy dobot a 250-es RMX-emhez, mert a gyári van rajta ,ami eléggé le van fojtva.
Ezért jó lenne, ha valaki akinek van elmérné a méreteit.

Előre is köszi.
Szia!Nem tuti, de vegyél fel msn-re: krisztian000@yahoo.com
Hello!
Van valkinek 1 leovince v6?
Ha van mennyiért?
Kösz!
hello all kellene nekem egy 50 ccm robogóra sportkipu pénz kizárva csak a postadíj cserébe ajánlom motoros láncfűrészem.lehetőleg ne legyen szétrohadva.
Sziasztok!
Tud esetleg valaki eladó gyári dobot VTR 1000 F-re?
ÚJ! Arrow titán, E-betűs, 3 csavaros sportdob 55e irányáron eladó.
YAMAHA TW 125-re szeretnék akrapovic racing sp-t ha valaki tud segíteni az msnen:norbi940711@hotmail.com
Hali!

Valaki nem tud 09-es rmz 250-hez kipufogóóót?Leginkább gyári érdekel de várom az ötleteket!

Köszi
Hmm... Te most melyik kipuffról beszélsz? Ha a carbonról, azt PORTNOY-nál vettem (szombathelyi topic) 37 pénz volt, én a gyárira gondoltam, amit korábban beleztek, de zörgött a belseje, az rozsdamentesből van, a palást hegesztése sikerült rosszul
Amúgy hol vetted mennyibe? Tetszik az összekötő csöve...
Üdv!
2006os Kawasaki zx636r-hez keresnék laser x-treme kipuffot ( ami látható a képeim között is). na szóval nekemis ilyen van fenn, de ugye a 3 közül a leghalkabb. és nekem a legbrutálabb kéne/érdeklődnék, hogy ezek mennyibe vannak most a piacon.
Vagy esetleg a Two Brothers dobok!
Sziasztok!
Ginyo vagyok Kaposvárról, awi hegesztéssel foglalkozom Alu.rozsdamentes ,titán, kipufogóban is tudok segíteni.
Ha esetleg ilyesmi gondja van valakinek írjatok.
g.ginyo@freemail.hu
Hibátlan állapotú akrapovic 4 csavaros titándob, 47 cm-es palásthosszal, 55 mm-es átmérővel eladó!
megfelelő átkötővel bármelyik típushoz alkalmas. irányár: 70.000.- ft
vagy esteleg egy aprilia tuareg windhez sport kipufogot nem e tudd valaki ? :) ÜDV
SZIASZTOK nem tudna nekem abba segiteni h Baranya megyében hol találok egy ember aki tudd egyedi kipufogokat késziteni ? esetleg ha valaki tudd az msn en megtalál : wagner.zsolti@hotmail.com ...
Köszi.
hajtóműolaj.
Feltehetően 80w90.
de a gugli jó barát.vagy nézd meg a kezelési könyvében.
De biztos nem az kell bele csak kiakarsz velem baszni.
már modtam hogy gázolajjj
Sziasztok. Tudom nem ide tartozik de ha valaki megtudná mondani milyen váltóolaj kell a dtmbe az megköszönném.
Eladóóóó. Msn cím az adatlapomon.
Na, túl vagyok rajta, egyáltalán nem volt hozzácsípve a dobhoz a perforált cső, most az egyik végét odacsíptem, na meg az egész rövidebb is lett, nagyon túlnyúlt, bár a végeredmény nem a legjobb, nem lett szép a hegesztés, azt le kell munkálnom, na meg ugye nem awi-val hegesztettem , elektródával, teszek ffölé egy csikot, és odaszegecselem, mindkét végén, és akkor nem látszik
vki segítsen légyszíves, leo vince v6-ban van fojtás?