Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enyémnek ilyen a hangja most

ja és milyen a hangja a gépnek vele,ha kiveszed a tompító betétet dúrva hangos?mert nekem a mastek ha megtömetem biztos hogy csendesebb lessz,és azt annyira nem szeretném
nem is azzal van a gond a slipon dobbal,én is tudok dobot szinte féláron,csak összekötő probléma van az enyémen három csavaros az összekötő amit néztem dobot meg rugós,szóval dob lenne csak összekötő híjja,vagyis az is van a dobhoz de az cbr600 hoz van
Szia !
Nekem van egy eladó Leo Vince slip-on sportdobom . Írj e-mailt ha esetleg érdekel és a többit megbeszéljük. Címem : zoltan.auer@freemail.hu , ÜDV
Köszi az infót,csak ezt az állítást ugye azért kérdeztem ,tudom a régi karbisokat állítani kellet mert gyengébb lett a teljesítmény de ezekszerint ezeket nem kell
nem tudom,ezt a 10 %-ot honnan vetted,de a lényeg,nem kell állítani semmit,ha csak dobot cseréltél!
ILYEN LETT rövid dobbal !
Lenne egy kérdésem,igaz az hogyhacsak dobot szerelek a motorra akkor még nem kell hozzáállítani a gépet,mert valaki azt mondta 10% hozzá állít magától,és nem észre vehető a teljesítmény vesztés. Amúgy kawasaki zx636r 2003 re gondoltam egy leo vinci dobot.Sportlégszűrőm sincs
hellósztok, honda cbr 125öshöz keresek sportdobot, ha valaki tud segíteni kérem szóljon! köszönöm.
mi a véleményetek a gyári "kiherélt" végdobról?
mennyit lehet "hangosítani" vele a gépet? (a középdob katalizátorral érintetlen marad)
milyen lesz a hang? mélyül, öblösebb lesz vagy visítósabb?
2007es hornetről lenne szó. A dobban nem sok kivetehő dolgot láttam, talán egy szitalemez, de az is a fal ívét követi, nem áll direktebe a gázok útjába.
Esetleg tippek?
köszi!
oké kössz szépen majd irsz ha tudsz valamit a dobról. az e-mail nem oda szántam
ja és milyen emailba írjak neked? :)
hát elkéstél elégé sajnos már nincs nálam a dob de megkérdezem a srácot akinek eladtam háthat eladja neked
csá meg van még az a gyári dob a gsx-r1100-hoz? ha igen menyibe kerül? és melyik oldali? ha meg van akkor jelez e-mail-ben.
Sziasztok!
E betüt kéne varázsolni a kipuffomra Volt köztetek esetleg aki csinált már ilyesmit?Gravírozással megoldható?Tudtok mondani valakit aki nagyon szép precízen kivitelezné?
Előre is kösz!
Sziasztok!Eladó 2db rövid sportdob 2007-es SV 1000-ről!Ár:35000
Kawasaki er6n(2009)-re keresek Micron vagy Double ixil sportdobot 60-70-ezer forintig.
e-mail címem:
rapala0307@mailbox.hu
Ha kiheréled akkor egy nagyon kicsit érezhető hogy jobb de nagy különbség nincs csak nagyobb a hangja.Nekem a dob csak egy saválócső és semmi nincs benne,és nem eszik sokat nem panaszkodom nekem a simora kifejezeten jó a rezo.Ja és nekem kellet hozzá állítani a karbit.
Halljátok ha a rezót kiherélem vagyis kiheréltetem akkor az dob a teljesítményen egy kicsit?és miután kilenne herélve a karbit utána kell állítani és kb mennyivel enne többet?
Orig új Arrow Titan 55e Ft
Halihó Mindenki,
Sportdobot/rendszert keresek E-s DRZ-re valót vagy ráfaraghatót!
Infót előre is köszi!
eladó cbr 600 rr, 2007-2008 two-brothers dob. összekötővel, ára 60000 ft . 0620/992-4528
Szép napot

Yamaha Yzf 750 F hez 125 LE 20 szelep milyen kipufogót ajánlotok ami jót szól....?
Gsxr k4-k5, 4-csavros 35cm titánium,1hónapos karcmentes állapotban eladó! Bármire fel rakható kötöcsövel! Csere is érdekel!