Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
'09-es R6R-hez keresek kipuffot. Aki tud kérem segítsen!
Köszi előre is!
Helló.

Sportkipufogót keresnék suzuki gsx r 600 K6 ra . Ha valaki tudna kérem jelezze.Főleg jardine gp érdekelne.:-)))) Előre is köszi.
Köszi a bókot neki (CBR)
Ég és föld a rövid dob ,nem is tudom miért ilyen későn jött divatba ,nem fogsz benne csalódni, csak bátran a flexel, ne sajnáld
Sziasztok. 2005-ös Yamaha TZR 50-es motorra keresek eladó sportkipufogót. Akinek van, az árat és képeket küldjön a szaby.kiss@gmail.com címre légyszíves.
Kira, örülök neki !
Azért egy képet dobj már fel .
Bemész a Shox-ba és megrendeled. Szten nem lesz olcsó...
peugeot vivacity 100ashoz keresek kipufogót!SÜRGŐS!
Szeva!Suzuki gsxr-750 2005 évj,Termignoni GP Style dobot keresek! ha tudnál segiteni meg köszöném!küldök képet a dobrol ami érdekel.
Üdv mindenkinek!
Tudom, hogy kicsi a gép csak gondoltam megpróbálom ittis, hogy nem-e tud vki hozzá dobot!?
köszi! babu.
Szia !

OKSa köszi szépen !
Szia! 35cm legyen a dob hossza,mélyebb lesz a hangja!
SZia !
Nagyon szép a CBR........ Jól áll neki az új trombita !

" Igen szerintem is le kell vágni az enyémből "
Szerinted mennyit válltoztatna a hangján ?
Mindenképp
Eladó új Titan Arrow kipufogó bontatlan dobozból DRZ 400 S SM-hez, ár 58e Ft. Ugyanitt új Arrow alu Ktm exc sx 250 400 450 520 525 modellekhez 45e Ft.
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy tud e vki olyan helyet, ahol japán belpiacos mocira lehetne venni sportdobot? Nekem egy Honda VT250 FN Xelvis típusú motorkerékpárom van és szeretnék rá venni egy sportdobot.
Itt egy uilyen mociról link ha vki nem ismerné ezt a típust: http://nuakjdm.ca/HondaVT250FN...
Előre is köszönöm a segítségeteket
Sziasztok!Van egy vanche & hines SS2R kipufogó dobom,amin megsérült az embléma!Nem tudja véletlen alaki hogy hol lehet ilyen emblémát szerezni?
Szerintetek VÁGJAK LE BELŐLE ?
Vagyis forgalmazója van, csak nincs nála, mert ő is kintről rendeli...
Sehol, mert nincs forgalmazója. Rendelhetsz az angoloktól ahol gyártják... Jó a nicked + a neved...
Köszi a leírást, sikerült megcsinálni. Össze is raktam, faxa lett!
Szia!
Szétkaptam a kiput, de nem tudom összerakni. A 4 csavaros végét nem tudom visszarakni, mert a palástban elakad valamelyik széle mindíg. Hogy raktad össze? Nem maradt meg olyan oválisan ahogy szétszedtem.
Peter megjott a kupufogod....
Szia!

Milyen kipuff van a motorodon?Látom eladó a vasad,lehet hülyén hangzik de engem a kipuff érdekelne róla..Gondolom az nem eladó..
Írtam egy mailt.
Ha eredetit akarsz akkor azt a netről lehet.Ha jó a replika is akkor megvan a száma aki csinálja..