Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki keres talál,egyszer
Aprilia rsv-re lett volna de sajnos úszott a dolog..
Köszi Alex!
Sajnos bedőlt a motorvásárlásom mert elég lelakott lett volna a gép.. Így tolódik sajnos ez a dolog is..
50-be de ez kicsi sv-re 25-30cm ovál inkább az 55-be
Szia nekem van egy Egrus dobom amit még az RF emről maradt meg! Ha érdekel képet küldök róla! Szép mély hangja volt vele s nem repedt fazék! Ha úgy van fel is próbálhatjuk s majd te eldöntöd hogy jó é vagy sem!
A Tubtech-et a multkor linkeltem be neked, az angol ebayen árusitja egy cég....
195-ből van itt..
Hát én olyan 60 körülig tartom reálisnak a használt kipuk árát. Annyiba már lehet sok márkát, anyagút kapni. Érdemes több típust is meghallgatni a motoron, ha van rá lehetőség. Vagy túrni a youtube-on...
Sziasztok!

Suzuki RF400-ra tudtok esetleg valamilyen jóféle dobot? Jóféle alatt azt értem, hogy nem repedtfazék, nem üvölt már alapjáraton is, hanem olyan szép mély hang + szép hang amikor kell. Na, szóval értitek.

Használtban is gondolkozok. Illetve inkább abban, mert gondolom egy új jóval többet kóstál. Vagy mennyi lenne az annyi szerintetek?

Köszi!
Bocs,hogy megint zavarok..
Ez mennyiből jönne be Mo-ra?mivv gp
Alex!A Tubetech-et nem nézed meg nekem?Egyáltalán gyártanak rsv-re?(a múltkor beszélgettünk róla)
Szép!Mennyibe fáj egy ilyen dob?(ha publikus)
Szia,

De igen, a Thunderbird is...
Ugye nem mondod,hogy az adatlapodon szereplő BUICK a tied?
Ez a vas enyhén szólva is BESZARÁS!GYÖNYÖRŰŰŰŰ!
Pl,19cm hosszú de magyar és nincs E viszont egyedi
helló! valaki tudna segíteni, hogy mivel/hogyan szedjem le a régi kipufogó matricámat valami olyan módszerrel amivel nem csikargatom össze?
Szépnapot nem tud valaki 1000RR re vagy 600RR re valami olcsó dobot az évjárat lehet 2005 2006 2007 A 600rr lehet 2006 2007 2008 as dob is érdekel lehet Arata, Arrow ,Yoshi ,Akra Dewil,Bodis csak legyen 50.000 ft alatt egy hangyányit és már viszem is a lóvét
Helló zotyavfr természetesen mindent adok hozzá ami a dobozba volt meg van a gyári doboz is 5 éves a dob 30000 körül van benne zsír újonnan vettem 50.000 ft ra tartom
az adatlapomon ott az e-mail címem, az apróba meg a doboknál a telefon számom ha komolyabban is érdekelne
Üdv!
Jár az összekötő cső is hozzá? Mennyi pénz lenne ez a műszer?
Semmi baj nem volt vele,csak egy kicsit öreguras volt a teljesítmény leadása..de amúgy elég jó kis motor volt.Csak a v2
Akkor eléggé beszűkültek a lehetőségeid...
Az SV nem jött be neked?
kellene nekem egy 2006-os er6 hoz gyári dob ( jo a használt is)
Valakinek van egy feleslege ?
az a baj,hogy rövid dobot szeretnék és a martin nem gyárt ilyet sajnos.meg aztán jó lenne e betű is bele,ha nincs akkor meg legalább egy kivehető db killer
Akkor tőlük kell venni!
Amúgy már nekem is voltak hasonló tapasztalataim...
Persze vannak pozítív példák is akik készségesen álltak a dologhoz..Pl:egrus,martin