Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hmm küldenél képet hogy mien?
van rezó persze csak hangtompító kell
Nekem van egy acerbis dobom, ami aprilián volt, de szerintem egy cross motoron inkább mutatna jól mint egy sport motoron 8 db ezresért oda is adnám.
nos ha van rezoncső egyszerű készíteni egy hangtompítót természetesen mintáról ,ha csak egyszerű cső van akkor a dob tud minent amit amit egy 2t nek kell és azt már nem egyszerű megcsinálni és kétes a kimenetele ezért nem foglalkoznak a 2t-vel
Hűűha ezt nem nagyon értem nekem egyébként elég a dob rész is ami a képen van az összekötőcsőre ha elviszem azt ami eddig rajta voltakkor meg tudod csinálni nem? akkor nem kell vakon dolgoznod
a google exc-re mutatott egy rezoncső+hangtompítót a tiéd is ?
hmm ez szép mennyibe fájna egy ilyesmi ? ( igen az acerbisnek egy időben mániája volt műanyag dobokat csinálni jó nagy baromság )
egy kép.....
műanyag?
Jah nem válaszra írtam csak azért írom ezt h észrevedd
Hát egy acerbis dob volt rajta műanyag és megolvadt mert nem volt benn gyapot de egyébként tökmind1 egy 250-es dob is jó rá mennyiért csinálnál? és mien minőség? azért érdekelne egy kép
300-ra még nem,a tiéddel mi a gond
csin már ilyet ? küldhetnél egy képet
Alapjáraton kellemesen mély, feljebb meg üvölt!
Videóim között meghallgathatod, bár az csak sorkettő, de na...
Kb milyen hangja van ennek a dobnak?
Bár, most vnézem a képeidet, a gyári dob sem laposabb ennél, akkor lehet mégsem festene olyan rosszul...
Magam ellen beszélek, de szerintem nem állna jól rajta, kicsit dundi lenne alá szerintem, én a helyedben inkább egy ovál dobot keresnék hozzá.De ha mindenképp tetszik, akkor no problem!
Biztosan fel lehet rá tenni valahogy.
Mit gondolsz ha ezt egy RR re rászerkesztenénk ó lenne a felfogatás és a közcső az nem probláma le tudom gyártatni
Ami a képen van, elkelt, de van még egy hasonló devil, az adatlapomon lévő képek közt az Aprilián, azis eladó, az már rövidebb, elvágtam belöle, kb 30 cm körül lehet, nincs olyan szép állapotban, mint ez, ára 25 eFt.
Mekkora a don hossza?
azt talán még én is
hangtompító
rezoncső vagy hangtompító?
Sziasztok kb mennyi lenne egy dob egy 300-as exc-re? ki tud ilyet csinálni? mert 2t-hez nem tom ki gyárt
Meglátjuk,mindenesetre jót szeretnék kifogni aránylag jó áron..Ez a nagy feladat