Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ferke! Mi a bajod vele?
Csak az érézés miatt jött egy spanomnak a 08 Blade-re egy carbon Two Brothers
NagyBandira Yoshimura R-77 eladó!
Tessék tesséééék!
Ehun-e
hy,ha vkinek van elado 93 évj,kx 125 re rezoja azt irjon !
email:david0330@citromail.hu
Szokott rendszert is de ha adsz egy elérhetőséget elküldöm a számát vagy 30 503 51 18 küld el a számod nekem és küldöm az öcsiét
Én tudok neked erre egy embert. Ismerősnek LC4-re másolt akra titán rendszert. Kb olyan lett, mint az eredeti. Mellesleg versenyrendszereket gyártanak 2t-kre ha jól tudom. Ha kell a száma, küldj mélt ide: f2tom@freemail.hu
Rendszert is tud másolni vagy csak dobokat csinál?
Szia ő Balatonalmádiban tevékenykedik ő csinál gsr ekre is dobot
Szia!

Ő kicsoda is?
Valaki nem tud olcsón sportkipufogót CB 500-ra ?
Foxi öcsimerter nagy kipufogó szaki kell a száma?
Szia, köszi szépen a választ, de asszem ennyit nem akarok rászánni.
csaapi
Hm .... senki nem olvassa ezt a topikot

Lenne egy kipuff rendszer amit szeretnék lemásoltatni.
Tudnátok ajánlani pár embert aki szokott ilyet csinálni és szépen dolgozik.
szép a paripád
Sziasztok!


Valaki megtudná nekem adni az Albert Peti telefonszámát?
Szigetszentmiklós és környékén nem tudtok valakit aki gyorsan és jól készit összekötöket kipufogokhoz? sos lenne a dolog
Szevasztok!
Eladó egy pár akrapovic dob rsv/tuono-ra..Akit érdekel jelezzen,a számom:30/9089573
Irányár:110eft
Szerintetek az milyen olyan hangja van mit 1 repedtfazéknak Este költöm az utcát:P
Hello emberek eladó 4 csavaros raptor dob balos de igény esetén megforditom jobbosra! csere is érdekel combtáska vagy másik sportdob nem csavaros!
45 pénzért eladnám a marving dobomat 3 csavaros ovál 1,5,9 óra állásnál vannak a csavarok, 77-es átmérőn. Street legal E betűs.
Képek az adatlapon.
Sziasztok!
Esetleg ha van valakinek eladó Yamaha FZ6-ra sportdobja, kérem szóljon! 2006 évjárat!
kademlia@citromail.hu címen elérhet!
Köszönöm!
András
Küldtem e-mail-t.
Üdv!Ha tudsz akkor légyszi adj róla valami elérhetőséget. Érdekelne a dolog. Előre is köszönöm!
Biatorbágyon kaphatsz jó áron, pl.: Arrow, Leo Vince, Cobra. Én ott vettem nagybandimra háromcsavaros új karbon Akrapovic-ot 75eFt-ért. Szólj, ha kell kontakt.
Sziasztok!
Valakinek esetleg nincs eladó Leo Vince dobja 3 csavaros kivitelben? GSXR SRAD-ra kéne