Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A stomp gripeket csak akkor tudom megmondani hogy mennyi a szállitása ha meg mondod hány darab kell mivel ahol megveszem csak akkor mutatja az USA-n belüli szállitási költséget ha a "shopping cart"-ba bepakolom a cuccokat... Tehát tudni kellene kb hány darabra lenne szükség és akkor tőlem FL-ből is megtudom mondani a pakk árát..
A laptopot megnézem....
Alex dobj már légyszi a mailemre egy szállítási árat a laptopra is meg a stomp grip-ekre..
Olyan olcsón adtad neki? Mennyibe fáj?
Inkább arról van szó... hogy nem vesz be mindent a gyomrom... és tudom mit szeretnék (mert tudom mi a jó) ...és én még fiatal vagyok (jóképű és sármos) ... és szeretem cserélgetni... na meg a vadász ösztön (remélem ezt nem olvassa barátnőm)
Garantáltan nem street legal mondtam a kollegának de ugy vette ki a kezemböl mintha üldözné őt valaki
A héten hoztam ZX 6.-ra
2003-2004 -re

Rövid dobokat keresi mindenki inkább... nem a hidró globuszookat:)))) Mindegyik brutálisan szól....
az első király de a második olyan minn egy kicsi fasz
Most be haraptam egy két ilyet Level One Racing AMA SBK dobok...
Fizetni nem szeretek, de magamat azért szeretem, ergo fizetni kell ha másként nem megy ..... Nem okoz nagy traumát magammal megbeszélni.....
vagy inkább szeretsz fizetni mer tele vagy min pap gecivel...ööööö minn alex gecivel
Fizetős bögre
Öreg vagyok:))) nekem már fizetnem kell érte hogy kiszedjék a patront
geci puttonyt de puttonyokat kurogatol ?


mer geciputtony az ugy más lenne
Tudom milyen ...ez addig nem nyugszik meg az ember mig meg nem szerzi Mint amikor kinézel egy geci puttonyt a szórakozó helyen és addig nem nyugszol meg, mig meg nem csináltad ha van rá esély ....
Akkor szoljál mert ilyen dual Jardine-t bármikor hozok neked
Ugy hogy pattontsd el gyorsan a chopper kipufogókat
A 4-2 rendszer nekem nem tetszik hangja az szép... de olyan Hayabusás... és nem sportos...

A motor előző gazdájának pont ez tetszett... hogy nagyot, komolyat mutat...

Izlések és pofonok...

Én inkább ilyet szeretnék... ha valaki tud segíteni, írjon...

Csak akkor leszek komoly vevő, ha már a Dual Yosikat eladtam...
Mi a hézag vele nem tetszik a hagja vagy carbont akarsz? Vagy más márkát?
Yoshimura TRC Rotsdamentes Dupla (4-2-1) ...2700km futott, hibátlan, sérülésmentes, karcmentes... új ára 200eft körül... én most 111eft-ért adom!
Gs500-huo keresek kipufogot,
needee@maffia.hu
Akrapovic titán sportdob összekötővel, karbon bilinccsel régebbi RSV/Tuono-hoz eladó.
Hát nem is ott kell nézni.
Menj fel a használtauto.hu-ra, találsz párat.
Én sem veszem meg listaáron a márkakereskedésben, ha van olcsóbb.
Szevasztok!
Suzuki sv 1000-re eladó Egrus féle rövid ovál dob kibaszott szép hanggal..Irányár 60e pénz!
Hali mindenkinek! Keeway X-ray 50eshez keresnék kipufogót, hol lehet kapni, esetleg csináltatni? (Jó lenne, ha picit mélyebb lenne a hangja:D)
eladó cbr 929rr, és 954 rr -re való 3 csavaros felfogatású minimális esztétikai sérült two-brothers sportdob ( szép hanggal) 0620/992-4528 ára 35000 ft.