Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a speer racing honlapja, magyar nincs, de az az igazság, hogy nem is a magyar piacra dolgoznak főképpen. Ha egy szar másolat lenne, nemigen menne egyre több csapat Bódissal az IDM-ben.
Na látod ezt mondom! Még büszkék vagyunk, hogy Magyar mi? Aztán a weblapján nincs magyar nyelv... Szégyen...
titánból valami spéci, egyedi, vegyszermentes bevonattal.
Nem baj.. Nekem egy akra racing line van fent.
A CBR919 komplett rendszer, 35-ös Hexagonal titán dobbal.
Aha! Értem már! Kicsit le vagyok maradva...
Jaja, jól látszik a képen!
Hát TEEE! az atom sok! Miből van ez? Platinából vagy aranyból?
http://www.bodis-exhaust.com/i...Itt van pár dolog pl az én motoromhoz. A tiedhez sajna nincs...
Ezért gyártanak katalizátoros dobokat és rendszereket is.
Big1oszi: a kónuszos azt jelenti, hogy folyamatosan tágul a dobig a csőátmérő, onnan meg ált. szűkül, pl nézd meg amit linkeltem, az kónuszos, a sima, mint pl egy muzzy rendszer, ott meg a csőszakaszok azonos átmérővel rendelkeznek a toldásokig
354000 japán jen plusz posta az ára a diablo opium rendszernek.
Sztem olcsóbb lehet mint egy full titán Bódis...
Amu beszarás jól néz ki...
A rendszer, amiben nincs katalizátor, mióta legális utcára? Max. dobról beszélhetünk, ami "E" szabványos...
Vagy félreértettem? E legál=illegál?
Nem hinném, mert sztem akkor még a Blueflame nem is létezett mint cég, amikor én már ezt a típust lestem a Japán Yoshi katalógusban.
És mi az a kónuszos rendszer?
Ha meg sok pénzem lenne, egy ilyenre ruháznék be. . .
Az a fajta dupla kiömlős dob már nincs a kínálatban, de azt is vedd figyelembe, hogy a Yoshimura meg lehet, hogy a Blueflame-ről másolta, mert nekik is van dupla kiömlős triovál dob, meg a Cobrának is. Nem kétlem, hogy a Yoshi előbb jelent meg a kínálatban, azt se, hogy biztos merített inspirációt Sanyi bácsi belőle, de szerintem kivitelben abszolút értelemben, anyaghasználatban pedig az árához képest veri a Yoshimurát a Bódis. Nézz körül a piacon, hogy ki csinál full titán, E legál, kónuszos kipufogórendszert a gyártók közül, és meg fogsz lepődni, mert egy kezeden meg fogod tudni számolni a gyártókat, és a Bódis köztük van. (az Akra e-legál rendszere sima egyenes csövekből van összeállítva, a full titán kónuszos meg nem legális...)
Erre gondoltam...
Szép napot az uraknak! Vegyétek figyelenbe, hogy az árnak kb. 65 %-a ADÓ !Mit gondoltok, miért kerül a szlovák tej fele - kétharmadába mint a magyar !
Hát, sztem arra lehetne büszke, h olcsóbban adja a dobjait, mint az Akra... Sajnos átnéztem! Elszomorító árai vannak! A feket663 Busáján is olyan van amit a Yoshimura TRI Dual Tip-ről utánzott le a Bódis...

A 2006-osban, a 2002-esben meg a Yoshimura az első...
Na ja, ez igaz!
Sztem van miért büszkének lenni a termékeire. Nézd át a palettájukat,sztem nem koppintanak senkit sem.
A tesztben szerepelt Yoshimura is,de a Micron lett a második,a Bódis az első
Amúgy sztem természetes,hogy kinek a pap,kinek a papné...különben hogy tudna megélni belőlünk ennyi iparos
Akkor vegyél azt. Sztem akkor lenne korrekt a Bódis, ha nem szállna így el magától(meg nem copyzná a Yosmiurát!), és normális áron adná a kiput meg a rendszerét. Akkor lehet nekem is az lenne, de így inkább marad a Japán Yoshimura.

Én a Yoshimuráról beszéltem nem a Micronról...
De mi van,ha jobban tetszik a Bódis? Ja,és fékpadon is ő bizonyult a legjobbnak a Micron előtt!
Annyiért már Yoshimurát kapsz vazzz...
Titán dob az új ZX-10-re nem egész 500Euro...sztem annyira nem adják drágán
Árban nem hiszem, mert baromi drágán adják...
Mert az Akra géppel hegeszt, a Bódis meg lehet kézzel.
Csak azt nem értem, h miért adja olyan áron, vagy drágábban a cuccait mint egy Yoshi vagy Akra...
Nem hiába nyerte meg már 2006-ban is a németeknél is az összehasonlító versenyt....kinézetben,minőségben,árban...mindenben.
CNC csőhajltó gép van, a csöveket szerintem veszi, de ettől még nem kevesebb a szememben. És a hegesztések: az Akrapovic csak jelenthet a Bódisnak. Tudom, mert volt mindkettő
Gondolom CNC-je is van. Bár azt nem hinném, h mint az Akra magának húzzná a titáncsöveket...