Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tutis: ott a pont!
Amúgy meg erdők közelében a vadakra kell nagyon figyelni.
Rengeteg állatot elkerültem már miatta, lehet már rég halott lennék a kiszaladó őzektől, rókáktól stb., akik előbb visszafutottak.

Mennyi volt a Mivv?
Én ugyanezt teszem, mivel mindkettőt vezetem rendszeresen és különösen vigyázok a motorosokra. Mivel magam is az vagyok. Rendszeresen figyelem, mikor hallom meg.
Majd amikor a babátok alszik a kiságyban és egy péniszhuszár tiltáson kettőben elmegy az ablakotok előtt, akkor gondolj erre a mondatodra.
Hidd el ez így van, motorbuzi vagyok, árgus szemmel figyelem a tükröket mikor láthatok meg egy motort meg hegyezem a fülemet mikor hallhatok meg egy jól szóló sportdobot
Frenetikus, csepelen járok de a párom már nyitja a kaput Lakihegyen
Ez olyan meddő kérdés, attól hogy Te nem veszel, más vesz. Mindenkinek más a fontos. nekem mindegyik motoron a legelső csere a sportkipuff volt. Míg gyári kipuffal jártam, napi átlag 20 autós nem vett észre, akart elütni. (Átmegyek egész pesten hogy melóbe menjek)
ez sportkipuffal havi 1-2-re redukálódott. Nekem ez sokkal többet ér bárminél. Szeretnék épségben hazaérni a feleségemhez. Ha ehhez egy tankba kell majdülnöm mert nem lesz más megoldás, akor veszek egy tankot. Ennyi
tutis: milyen a suono?
Gondolkodtam azon is, de nagyon drága lett volna.
Főleg városban...a lakók örömére.
en bevallom ferfiasan, csak a hang miatt vettem masik dobot. de amikor az Alagutban huzok egy koveret, kettenyilik a sor.
Nem hiszem hogy bármi baj lenne a fülemmel.... viszont ha a mögötted 1km-re jövő motort te zene mellett meghallod, afelől erős kétségeim vannak.
csabu: engem most a halk zene mellett is már 500 méterről meghallanál a kocsidban.
Amúgy szerintem a mai közlekedési morál mellett a sportdob életmentő lehet a motoron, főleg városban.
sztori: volt olyan hogy két sáv közé be kellett mennem mert nem látott a csóka. Be kellett kopognom az ablakon hogy ne soroljon már rám.. Sportkipuffal sose volt ilyen.
Pont ez a lényeg...nem vagyok halláskárosult, sőt.... De ha én a tökcsendben nem hallom meg a motort csak ha szinte mellém ér, akkor a tuc-tuc zenés és a félsüket idős meg aztán végképp nem.
Én is így vagyok vele!reggel fél ötkor elmegy a ház előtt egy robesz,visít neki mint a fába szorult féreg .És mvolt szerencsém Rolls-Royce-t látni, meg jaguárt meg több elegáns autót, egyiknek sem hörög a kipufogója! Az ezerkettesé az igen!
Ja és én átlag 1 km-ről hallom egy sportdob hangját. Roxy és progrssive house megy mindig az autómba, nem hangosan, de hallhatóan. Lehet el kéne menned fül-orr-gégészetre
Ja és biztos csak Te közlekedsz az utakon, a tucc-tucc zenét bömböltető nyikhaj ficsúroktól, a kalapos nőkön át a halláskárosult dédapákig - na azok otthon ülnek
Iszonyat csendes autóm van és max halk zene szól benne ha vezetek. Az autókba a hangos dob nem hallatszik be, csak akkor, amikor már szinte a seggembe ér. Tehát ez sem állja meg a helyét.
Én ilyenre még tízezret sem adok ki, gyári dob, semmi exra, nem basztat a rendőr és a szomszédok.
Valaki tanktáskát vesz meg túradobozt, valaki kipuffot MIdnenki arra költ amire akar. Közlekedj pesten, lehet eladod a túradobozod egy hangs kipuffért csakazért hogy ne basszanak el naponta 20x az autósok mert nem hallottak
Ez szubjektiv, hoztam már olyan motorosnak dobot akinek a hang volt fontos ez kb 200 ropiba fájt neki... anno , van akinek még 70-t sem ér meg ennyi...
Na ja.. A Hondánál a villanymotor hangot nyomja el, a többinél a csörgés-zörgést
Igazad van, de a hangélmény nekem pl fontos...
Tudjátok, akiknél a kipufogó abszolút húsbavágó kérdés, azok a pályavesenyzők, gyursulási és sebességrekordokat hajhászók. Náluk rohadtul nem mindegy pár lóerő plusz és néhány kiló mínusz. De utcai motorozóknál tökéletesen feleslegesnek tartom egy valag pénz kidobását az esztétikai és a hangélmény érdekében. Mert mást nemigen nyer vele az illető.... Max még a sznob haverja irigykedő pillantásait.
Hát nemtom. Ha Magyar lennék meg motoros azért csak jóárasítva nyomnék itthon a motorosoknak valami értelmes cuccot.
De bazz olyan árai vannak, h veri az Akrát is...
Ezért sem lesz ilyenem max ha nyerek a lottón. Bár akkor csináltatok a japókkal valami 1edit...
Komoly cucc... Kint a japóknál annyi fasza rendszer van! miért nem lehet nálunk venni azokat? Miért nem postáznak a japók? Ezt nem értem meg...