Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A munkája igényes, de jó drága, sztem. Odamentem, mondtam, h karbon ovál dob kéne nekem, erre minden áron rám akart tutymálni egy szar kör alakú savállót... Mondom ez hülye. Persze 50 körül... Annyiért meg már kipufogót is kapok...
szevasztok,mi a véleményetek az egrus dobokról ?
Amennyiért kapsz egy Yoshit...
Bódis kipufogót csinálnak sradra, ki tudja? Ha igen kb mennyi? (3 csavaros)
Hoppp Megvagy Freongee...
Hring leirás második része? Sikerült megtalálnod?
+1 bódis
Eladóóóó...........!
Bsszameg, h nem jönnek be a linkek. Akkor mi a fsznak van?

Menj el a http://www.motors.ebay.com/ -ra.
Keress rá erre:
Item number: 200297492630
Item number: 370142898295
Item number: 370157068751
Szerintem!
alexcbr tudnak hozni usa-ból...
yoshi1
yoshi2

stb-stb...

140-ért már kapsz rendes dobot is...
Sziasztok!Alex kb mennyiért tudnál hozni Yosi trc slip-on-t 2006-os r6r-re.Válaszodat előre is köszönöm.
Szia!
Szerintem Bódis!
Szerintem a múltkor volt a német ebay-en karbon Devil dobok XX-re és 100 körül volt a végső ára...
Rosszul fogalmaztam, a 2 kipu + a összekötők. De azt se kapnék 140-ért nagy márkát! Szerintem!
Jah, h komplett rendszer? Háát, akkor én nem cserélném az XX-en a rendszert, csak a dobokat... 1 olcsóbb, 2 a gyári rendszer jól meg van tervezve az adott motorra, 3 sztem a gyári acélcsöves sokkal tovább bírja...
140.000-ért sajna nem hiszem. Meg így tuti zsír új rendszer lenne!
Van 1 vödörrel állandóan az ebay-en...
Gyűjtsél csak. Ha nem új kell, akkor nem is kell sokáig gyűjtened...
Sztem a Mastek jobban szól. De amu azért kérdeztem, h mert lehet annyiba tudnál venni jobbat, pl Yoshi, Akra stb...
AlexCBR, érdekelne, hogy tudol-e hozni majdan Yoshimura RS3 bolt-on dobot 2000-es SRAD-ra? Egyelőre nem aktuális, csak tudni szeretném, hogy elkezdjek-e gyűjteni, vagy inkább menjek nyaralni.
http://www.yoshimura-rd.com/ps...
A két rendszer között(2 kipu+összekötőcsövek) van 10000 forint különbség. Érdekelne hogy melyikről milyen véleménnyel vagytok!
Hello!

Tudnál nekem segíteni Ebay-es kipufogó vásárlásban? Egy elérhetőséget kérnék, ha igen.
Eladó, új kipufogó végdob, kis köbcentis ( 2-400 cc ) on/offroad gépre.
Saválló palást, fantasztikus hang. A cső bilinccsel rögzíthető - belső átmérője 32mm.

9.000.- Ft , szállítás megoldható. Elérhetőség az adatlapon.
Árban? 30 vagy 50?
Csak egy tizes eltérés van a két ár között.
Sziasztok!
Az aprilia mx-em kipufogójára kéne egy gianelli matrica vagy kis tábla! Ha valaki tud valami információval szolgálni, az írjon! Köszi
Mi szoktunk gyártani egyedi kétütemű kipufogókat.
06-20-986-1495
Zoltán