Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hazai gyártótól meg nem akarok dobot..Tudod magyarországon élünk és én azt hittem,hogy az eladó van a vevőért és nem fordítva..Volt mikor az sv-re akartam kipufogót csináltatni hiába kerestem a gyártót,egy retkes mail-t bszott kűldeni az ember..Csak név nélkűl..pl:raptor
Szeva Naki!
Mindenképpen belépek ha 'sten és a párt is úgy akarja
Sajnos olcsón csak a hazai gyártók maradnak...
Ahogy látom, RSV-hez nem sok nívós márka gyárt dobot.
Sziasztok! Balu, belépsz akkor a debreceni RSV-ek táborába? remélem bemutatjuk majd egymásnak a "csajokat"
Megnézed nekem,van e valahol forgalmazó?Nem burkina fasoban
Én is mivvben gondolkoztam de lehet felejtős lesz a dolog.Használtan nincs,új meg horror áron van.Holnap megyünk megnézni elvileg,képet meg még én sem láttam sajnos..
Mármint, akár Burkina-Fassoból is
Mármint az usában kinnt?
Balu: van képed is róla? Vagy fent van a hasznaltauto-n?
A Mivv dob brutális, én néha már szégyenlem kiereszteni a hangját.
Még a hangtompítóval bent is vetekszik a nyitott Akrákkal.
Mindenhonnan tudok... meg kell keresni ..hogy forgalmazza e hozzá kint valaki ezt a márkát...
Köszi,hívom majd őket de szerintem felejtős lesz a dolog.238eft-ért adják a mivv suono-t.
A többi árba(mivv gp vagy xcone)bele sem merek gondolni
Angliából nem tudsz rendelni véletlen?A blueflame-re gondoltam még estleg.
Dangerbike, Ők forgalmazzák a MIVV dobokat abból van rövid hozzá

RSV dobok
Szia Fano!
Holnap megyünk érte ha minden igaz csak előtte körbe nézelődöm milyen lehetőségeim vannak kipufogó csere terén
Köszönöm a választ.Esetleg nincs valami tipped kinél lehetne megpróbálni?
Szia ! Ahhoz a motorhoz sajnos nem tudok
Balu: megvan már az RSV? Hogy tetszik?
Szia Alex!
Rövid kipufogót keresek aprilia rsv 1000 factoryra k5.Tudnál ebben segíteni?Jó lenne ha egy kivehető hangtompító lenne benne.Kb.ennyi az elképzelés.
Köszi. Az gáz lehet a motornak, ha mondjuk néha visszateszem egy ideig a hangtompítót? Mert lesz Ausztriába is túra...
Nomeg irdatlanul hangos a dob így (V2, 60-as be/kimenet).
Ha, van E-jelzés és műbizonylat akkor nem. Austriában viszont harapnak érte a csendőök ha nem tolod bele a hangtompitót....
tutis írtam neked msn-re, majd ha este kereslek
engem is érdekelne lehet, ahogy említettem
köszi
Alex: ha E-s jelzésű egy dob és bizonylat is van hozzá, de a hangtompító kivéve (hangja így brutál), gond lehet a yardoknál belőle?
Vagy a közelünkben inkább érdemesebb lazán gurulni ilyenkor?
90.000.-ért adtam neki...
nekem 1
számolj 3 db stomp grip-et, nem 1, Seszty-nek 1 meg Ancsy-nak 1. Aztán megbeszélem velük. Viszont a laptop a fontosabb