Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyiért kelt el ha szabad kérdezni?
hy!
pakkban már nem csak a karok vannak meg! az 30000Ft.
De R1-hez sajna nem jó!
jó lenne rá, csak lemaradtál róla.
Helló
Érdeklödni szeretnék hogy a suzuki gsxr1000k8 on a dobokat szeretném leszedni és szeretnék rá csinálatatni a jarden gp1 mintájára két darab csövet ,,és hogy ha leszedem a gyári dobokat akor rá kell e utána álitani vagy nem lesz teljesitményvesztés a katalizátorra raknám ra az maradna rajta.
elöre is köszi
romtech esetleg képet tudsz felrakni yosirol..?
Hali! Markolatok+karok ecopakkban mennyibe fájnának?
Merre laksz

?

csá! tudnál még pár képet más szögből küldeni a dob-ról k7 600ra jó lenne?
sziasztok!
van egy yoshimura kevlár dobom rugós felfogatású 25000 pézé
nem nagyon hangos de gyilkos hangja van!
20/2803276-on elértek ha érdekel valakit
Sziasztok!

Vettem egy Suzuki DRZ 400 S-t!

Sport kipufogó van rajt, durva hangja van, viszont kérdeztem a srácot, akitől vettem, azt mondta, hogy amikor rárakta ( fél éve )
NEM nyúlt a karburátorhoz. Ami ugye nem valami előnyös. Tud valaki nekem segíteni, hogy milyen mértékben kell átalakítani a karbit?

Köszi előre is!
Szia Alex kéne egy havernek a telefon számod mert szeretne egy motort. köszi
vác.hang biztos van mert full nyitott
akkor majd jövöhéten valamikor rakjál már fel rola valami fotttot,mert ha olyan amire Én "vágyok"akkor komolyan érdekel.a hangja vajon miféle lehet?bár a gyáritol biztos jobb...köszönöm.Te helyileg merre vagy?
hámost nem mert gépről törlődött minden,dob pedig a melóhelyemen.sima ovál,titán palásttal.rugós rögzitéssel cső belső átmérő asszem 50 es.van rajta egy 108.900-as árcimke,nem tom honnan van asszem egy sisakra cseréltem.jó hosszú ugyhogy szabható kicsire,nem nagy meló.karcmentes
mármint a leorol...
erről képet tudnál mutatniiiii?
eladó átm-50-es csőre,75e.
Karbon Devil dob eladó, talán Gsxr 1000 összekötőcsövével, szép állapotban, kivehető szűkítőfurulyával, 32 e Ft
pontosan nem ismerem a CBR dobját, de én az R1 dobját faragtam át. Jó is lett, csak aztán a pannónián széthullott . Ha nem kapok "ingyen" egy Leo Vince dobot, akkor crazyJoe-ét veszem meg. 35-ért jó ára van, vegyed meg aztán nincs gondod
kisstomi, vegyél vmi sportdobot, az jobban is mutat. A gyári jó lesz még műszakira....nem érdemes b@sztatni.
leo vince titanium ovál slip on 35.-e.zsír uj
Sziasztok.esetleg valaki nem tudja,hogy 96-os cbr900rr gyári dobját lehet -e hangositani valahogy?tegnap levettem motorrol,és körben a dobon belül vannak apro fülek,esetleg ha az felhajtom,lehet kijön a belseje?..... egyszerübb ha veszek egy sportdobot lehet.....
Csak saccolni tudok, mert nem mértem, de valahol 45-50 cm között lehet, én elvágtam az enyémből vagy 20 centit, úgy sokkal faszább, igaz, hangosodott is...
Aprasaki,hány cm a dob ?
Azért köszi!
Most úgy tűnik, hogy csináltatok dobot, csővel együtt...