Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

reszleteket is tudsz ?
rövid dögös
A Z sorozatból nincs 600-as.
Nem tudom mire gondolsz, teszel fel egy képet?
2007-es 600-ad van? Tudok hozzá igényes hátsó rugóstag védőt, ha érdekel. Ha igen, dobj egy mailt (itt is fenn van az eladó cuccoknál).
Hali. Segítséget szeretnék kérni. A kipufogódobnál lévő bilincsnél elég rendesen folyik a kondenzvíz (magán a bilincsen keresztül). Ez nagy probléma-e és ha igen akkor hogyan tudom orvosolni? Előre is köszönöm. Széles utat és melegebb időjárást!
De most komoly
gsxr 1000 már fut a h.ringen ilyennel, és a kipufogódob nélküli 1000-est megtolta egy kis nyomatékkal úgy hogy váltás után megy az eleje de rendesen,csak a képet nemtom hová mentettem el.lehetetlen az tudod magyarországon nincs,de mielőtt elgondolkodnál ezen hallgas meg egy sornégyest mindenkép 4-4-be. a saját v4-em is 4000 fordulatig csopperes hangot ad, de 7000 felett kijön belőle a v4 ordítása.
ja forint.
Hali! Te csinálod ezeket,vagy ismerősöd? Busára nem tudom hogyan lehetne felokoskodni folytás nem kell...had szóljon
eladó. 10.000 KTM HGS kipu
én egy 150-170 magyar forint kőzzé tenném az árát úgy hogy maradnának a gyári leömlők és a két-két gyüjtőtől lenne új csövezés és összekötőcső +dob. 200 forint kompletten sztem sacc/kb.
sornégyest ritkán hallani 4-4-be. a saját gépemen az volt az előnyös szituáció hogy a 4 gyári leömlő vége a motorblokk minkét oldalán megvolt tehát csak az összekötőcső és a dobok lettek legyártva. tehát valódi 4-4-be szólnak, de a gyári leömlők megmaradtak, a dizájn és az egyedi hang volt a cél ami megis lett,teljesítményt nem növelt érezhető módon, talán egyszer megmérettetem.a csőfolytást azért alkalmaztuk mert betyár nagyot szólt és folytja a kipugázt igaz minimális értékben.hajabusán még nem láttam, és ott az egész rendszert át kell szabni.
Hali! Mennyi pénzért vesztegetnek egy hasonlót Hayabusára?
valódi 4-4-be rendszer . és ez sztán odabasz!
szép a kawán a dob, de én nem megvettem hanem itt hungariban gyártódik, és ugyan ugy van hosszabb és rövidebb kivitele. a kilencesemen a hosszabbik a vfr-emen a rövidebbik van. a belső perforált rész vastagsága változtatható 22mm-től egészen 40mm-ig, és valódi kipufogó tömőanyaggal van kitömve, bár amennyi ebbe a dobba kell inkább a tudás a fontos hogy szakszerűen rakd be. és a perforált cső még kap egy nagyon finom szövésű fémhálót is amit pontheggesztéssel rögzítenek. a rövid 30 a hosszú 35 pénz és az összekötőcső méretére gyártódik maga a dob. a vfr összekötő csöveibe csőfojtást kellett kialakítani hogy ne szóljon akkorát.
Nagyon jól néz ki...
Az enyémen is tuti jól mutatna, de sazerintem én a LeoVince mellet maradok, árban ez fexik nekem a legjobban és a kialakítása is tetszik...
eladó kawa636 2003-04 rendszer gyári leömlővel Carbon ovál dobbal közcsővel bilincsekkel.60.e.
És 10,000ft? És hogy lehet felfogatni?
még eladó! lakkozott karbon, shark márkájú.
Megvan
Semmi baja? Milyen márk?
3834-es hozzászólás-ra válaszolhattál, sztem.
Ne haragugy de minekis 25,000ft az ára már bocs de nem emláészem
Már elkelt a martin dob