Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Első fékkarhoz féklámpa kapcsolója van e valakinek eladó?
szívesen mennék, de sajna egész nap pesten leszek francba. pedig vártam ezt a motoros napot már régóta. de most ezt sajna ki kell hagynom. fáj a szívem nagyon!
akkor legyen nálam is 6500, és ha jó arc vagy megszabaditasz tőle, hogy ne rohadjon meg itt a polcon
Nálunk a gyári 6500ft
ird meg a címed a doglottbagoly@freemail.hu-ra,ha jo neked mondjuk 7ezer+postaköltségért, boltba 15ért adják tudomásom szerint, akkor ez kb félár
mennyiért adod akkor?:)
Vasárnap gyere Rabócsra!
nem én adom, kakassal tárgyald meg, nekem nincs.
okés de mennyiért adod:D szerintem így is úgy is cserélni kell mert olyan mintha vizipipa lenne a kipufogomban..
Ugyanaz a tömítése, cikkszáma is megegyezik, de azért nézz rá a hengerfejre vagy ha nem vágod nézesd meg nem-e kell síkoltatni, ha kell vmennyit még elbír a gyári hengerfejpakolással.
1994-es hez van? vagy ezeknek ugyan olyan? amugy mennyi lenne?
éppen van nálam egy raktáron, vacsi új, szépen becsomagolt hengerfejtömítés. de nincs hozzá zxr400, szóval ha érdekel, biztos olcsóbban adom mint a bolt :)
És ilyenkor ugye hengerfejtömítést kell cserélni?
Ha fehér füst akkor a vizet csipegeti, töltsd fel a kiegyenlítőt majd 'bár igy nem kéne vele menni' 1 kör után nézd meg hogy fogyott-e, de ha füstöl tuti fogyni fog.
Tűszelep tuti zár az teljesen jó.. fehér füst ami szerintem is viz fogyasztásra utal.... de ha kinyitom a kiegyenlítő tartájt 1 nem szusszan 2 nem trutyis a víz
Nézd meg hogy tuti benzin és akkor a karbiban a tűszelep zár-e rendesen, mert ha telefolyik a hengered, vagy lefolyik a blokkba akkor olajcsere, vagy a gyűrűk mellett nem folyik el, telemegy a hengered és inditásnál rögtön elgörbül a hajtókarod,ezt egy nagy csattanással jelzi is.Bár ha nem zár akkor a túlfolyón is egyfolytában folynia kéne akkor meg látnád a tócsát a moci alatt.Azért ránéznék arra is.
akkor lehet h a karbid folyik. előfordul h nem tömít rendesen és folyamatosan folyik a benzin a hengerbe. ennek tipikus jele h gyertya nélkül kiköpi pl kompresszió mérésnél. a nagyobbik baj h lemossa az olajat a hengerfalról és szétkopik. de csak egy ötlet
Karbisor rajta volt. úgy csinálta.. mármint mikor gyertyanélkül ráindítottunk. de amugy tuti hogy nem olaj mert nem kéken füstöl
Tuti hogy tiszta olajat köp, nem lehet hogy benzines olajos keveréket, csak azért kérdem mert akkor az jobbik eset csak nem tudom hogy karbisor rajta volt-e.Először a szelepszár tömítést nézném meg a helyedben az olcsóbb mulatság, de ha a dugattyúd,gyűrűd kopott el az nagyobb gond, egyrészt akkor összes hengered meg kéne nézni másrészt meg hallottam hogy elég nehéz keríteni gyűrűszettet is.
Azért mondom hogy köpi, mert ugye kivettük a gyertyát és rá önindítoztunk és köpte.
Köpi? Honnan tudod hogy az 1-es henger a tré? Szerintem a szelepszár tömítéseid öregedtek el, és onnan ereszti be az égéstérbe.
Helóó.
Ugyan mitől köpheti az 1-es henger az olajat!? KÖszi a választ:(
OKtóber 2.án a rabócsin lesz motoros nap!
Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Heló mindenki
Esetleg ha valaki tud zxr 400 97 es évjárathoz első lámpát + első sárvédőt, kérem írjon. De esetleg fejidom , oldalidom is érdekelne, de az csak ha jó áron.
email: ldan17@citromail.hu