Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jájjjjj pedig jó lett volna vasárnap! jó időt is mondott. akkor majd legközelebb
na vasárnap mégsem jó, viszont ezáltal felszabadultnak látszik a jövő hét vége valami jó kis pályázásra
Rendben! Köszönöm a segítséget!
Mejött Tart postáb feléd
Sziasztok.

Én is mennék szívesen pályázni ( mondjuk még soha nem voltam de jó lenne kipróbálni milyen) ja meg jöjjön meg az úszóm:) Nekem bármelyik időpont jó lenne!
bocsi!.......De a lényeg az hogy nyersvas árban megkapjátok!
na b@szdmeg, itt játszol az idegeinkkel. azt hittem tényleg ellopták
mi a frász történt?
Jaaaaa, de adtak cserébe egy Triumph Speed Triple 955i-t
Hogy-hogy lenyúlták?
Hali!

Mivel lenyúlták a drága Kawámat, ezért jóárasítva elvihető egy komplett futomű + sportrugók+ egy két aproság!
na ha ennyire pályáztok akkor fel tudok ajánlani 1db DT50R típusu gumit inngyé elvihető
szombaton megváltam a szerkentyűtől... :/

fent maradt nálam egy hibátlan balos teleszkópszár, meg van egy vadonatúj hengerfejtömítésem. Ha valakit esetleg érdekelné egyben, vagy külön külön az a doglottbagoly@freemail.hu -ra lőjön egy email-t, hogy mennyit adna értünk és megtárgyaljuk ;-) én mire használjam már? :)
Tudom, valószinü az lesz.
jaja én is úgy látom. akkor viszont még az idén le kéne ezt zavarni, mert jövőre lehet átrendeződnek a tulajok zxr 400 terén. szóval nekem vagy szept 25. vasárnap, vagy pedig az október 7 péntek délután, vagy október 8-9 szombat vasárnap lenne megoldható. persze ha időjárás bácsi is úgy akarja. kakucsringre szavazok, bár még nem voltam ott soha, de anyagilag is jó, helyileg is jó (nekem 160km) és amúgy nem egy rossz pálya 400-asra, legalábbis én ezt hallottam.
Azért úgy látom h egyre többen leszünk akik benne lennének egy zxr-es futamba :D
Újban tudok segiteni!
Adatlap!
Nincs valakinek elfekvőben egy használható kuplungbowdenje eladó?
Én is csatlakozóm.
nekem csak vasárnap lenne jóó sajna:( és sztem is valahol középső megyékbe kéne menni. vagy kakucs pályadíja délutáni 4000Ft, Euroring délutáni 13000 Ft, Kecsóring délutáni 4000 Ft! Napi meg mindenhol drágább! És fontos a jóidő.
na látom gyűlünk.ha így haladunk,még az idén lehet ebből valami.mivel az ország különböző pontjain lakunk,ésszerű lenne az ország közepe körül keresni valami pályát.pl.:ering,kakucs,kecsó...nekem vagy jövő hét vasárnap jó,vagy 3hét múlva hétvégén bármikor.lényeg hogy jó idő legyen.
Vki adjon egy 4kilóst kölcsönbe azt én is megyek
Már 4en vagyunk
3an már vagyunk. Nem kell ahhoz pályát bérelni! Elmegyünk valahova és csak úgy versenyzünk
jól fel vagyunk buzdulva ezen a 400-as derbi rendezésen, aztán lehet hogy jövő szezonra már egyikőnknek sem lesz meg, mert már mindketten hirdetjük. ha jövő június körülig nem viszik el, akkor én rajta leszek, hogy csináljunk egy kis házi hobby 400-as csapatást. bár ahogy olvasgatom a pályamotorozás topicot...hát... nem éppen úgy megy az, hogy versenyezgetünk össze-vissza ahogy kedvünk tartja. bár ki lehet bérelni pályákat, de az csak akkor érné meg, ha lennénk vagy 20-an. de a jelen állapotokat figyelembe véve, lenne vagy 6-8 ember max.