Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

előbb hallgasd meg a basi ajánlatát is. 06306416854
majd utána dönts.
Engem érdekelne a karbon.
Tudnál róla képet küldeni illetve a kékről is.

Az üléspúpról is kérhetek?
nekem van egy KÍK eredeti bodistyle, vagy hogy hívják pici hiba van rajta, elbótoltuk volna a tükrökre van még ögggy karbon ami csúnyán lenyúlik a lengővilla alá de az teljesen védi a rugóstagot, ha vidéki melóm lesz akkor felkerül a saját 9-re és melós verda lesz.
Kurva drága a kinai belső sárvédő is...
nézegettem én is,,de 60-70 jurót nem adok érte...
láttam már kínai üléspúpot, főleg ahogy össze van rakva a tartószerkezete, no azt nem ajánlom de lehet azóta -nem- fejlődtek, jobbat koppintottak.
basi segít láncvédőben. nekem van üléspúpom, de van itt akinek nem tetszik az ami nekem van. talán ebay
Szeretnék megint egy kis seggítcséget kérni..

Valakinek lenne-e elfekvőben láncvédővel egybeni belső sárvédő illetve züd üléspúp?

99" C-re
Ha rád ereszteném a 3.00-4.00 között látható jánykát, simán kivéreztetne, azt egybűl nem arcoskodnál

http://youtu.be/_XkAV7iQ634
de ha meg javulna beszopnál
persze.........az Ukrán ott haza is toloncolnának sziriába
Bevállalós vagyok, de azért van egy határ
Tasi! A sok savanyújóskának egy nagy fityisz. Egészség, vidámság meg maxi életkedv kell, nem pedig belefeszülni minden kis faszságba
Én úgy vagyok ezzel, hogy ha pár ember jót röhögött, akkor már megérte
Bogyesz hiszel a rejkarnációban?
Lehet kupeccal mi vagyunk a felmenőid
Azt nem tudtam, hogy a bandit fórum sok az iq huszár
Érdemes lesz át-át nézni eszmét cserélni
baszátok meg két nem normális a Pipi 4-es képje az egyik nagyapám bajussza.........a Kupec 3-mas képe a másik nagyapám bajussza sajnos egyik sem él már de nagyon jót nevettem rajtatok Pipinek a bokorarca,Kupec kissé őrüt ProDJ-s megjelenése semkutya
Kupeckám egy második helyre befutó lehecc
most hogy az icu szintünk nem éri el a bandit forum szintjét .. az egy melékes ..... DE EZ ... ? ÁPÁM .. biztos hogy te már hülyülsz barátom ............

amugy jó
baszom azt a sliccgomb szemeiteket. Hááá hogy niiiztek ki?
pipikém ha kécskén ilyen portfóliód lett volna ,akkor nem csak öltöztetést kapsz ott kinn a háccsó udvarban hanem sex-et is.
pinaszájúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Na nehogy azt hidd, hogy csak neked van ilyen portfoliod
Srácok a segítségeteket szeretném kérni...
Bízok az ízlésetekben
Az arcfotó pályázatra melyik képet küldjem be
Szerintem mindegyik jól sikerült.
Bár a 4-5-6-tól egy kicsit fosok Nehogy rámfogják, hogy önkényuralmi jelképet hordok a pofámon
Az szép
csak leírom. mikor megvettem a B-t eredeti lucas német betétek voltak benne. kb 15e km múlva elkoptak úgy hogy a tárcsán észere vehető nyomokat nem hagytak. sík felületű volt a tárcsám kopás -hanglemez minta nélkül- majd jöttek a jófajta AP racsing ferrodo és más márkák, kb 4 , mikor meguntam hogy vasúti kocsi lett a fékemből, + hanglemez mintás is lett grátiszként.
a mostani 320 as tárcsámon érezni lehet a múlt -6000- és a mostani -4000- km futását. hanglemezmintás + 0.3 kopás van benne nem 20-30 km alatt.
Így meg ette?