Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gratula nekem úgy tünik ez is van olyan jó álapotban mint az előző.
gratula Himikém de a faszbukon jobban néz ki
nem veszek máááá csak olyan turásat na akkor kezdtem igazábol megijedni
Üszök vacak,hát persze:Djó az közútra igencsak én ugy gondolom...lehet hogy teljesítményre gyengébbek,de a kinézet is számít,abban gondolom egyetértünk ,hogy néhány kivétellel de a fiatalabb gépek trágya fosul néznek ki.Na mindegy feladtam a csomagodat ahogy kérted.
Nekem begyön a kék
,marha,,,,há jóóhogy..... ahogy keeeee
Aszt kaparni kapar?
Isten éltesse az Imréket!
Na itt van a szépségem,,aztán lehet fikázni ,meg lehet dicsérni 1-2 dolog kell rá,,meg 1-2 magamfajta alakítás ezé is kérdeztem Szeki bácsit a prizmával kapcsolatba.... mee az hiányzik,,na és persze ez a kurva sárvédő felvágás,,,de ha már ilyen,akkor ilyen....
Hát azért 98-hoz képest a fizetés nem a régi...3 misi akkor is legalább olyan sok volt, mint most 5, de lehet, hogy még több. Az árak pedig felmentek....mindennek az ára. Az, hogy itthon csóróság van, nos arról nem a Yamaha tehet, hanem a maszop meg a fideSS.
Egyszer menj ki hringre, célegyenesben úgy fognak elhúzni melletted az újabb ezredesek, hogy
Állj egy új 10-es mellé és meglàtod. Elég ha a 04-es mellé tolod akkor is visít hogy sokkal jobbak is legördültek a gyártó sorrol. Ez van csak avval a vacak 954/929 kombóval ne gyertek üszök mind a kettő
Engem nem az àra érdekel hanem az hogy csúnyán elhúz az új modell a régitől a pályán. Erre értettem hogy 17 év fejlesztése látszik a videón. Az hogy mennyi az új ára nem hat meg, ha lesz rá lecsó akkor megveszem ha szükségét látom, ha nem akkor csak megnézem.
Háde ez normális.... Az ára sem annyi mint annak idején volt a régi. 5 miska az új! a régi volt 3 miska! A fizetés maradt a régi!
de elég gyenge a menetteljesítménye az újhoz viszonyítva
e szerint annyira akkor mégsem lejárt lemez a régebbi sem
1.
Akkor lazíts!
nem le