Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van hát legaláébb 10 eladó motor figyel nála aszt mindíg adja a nagyhalált szeki 1700-as napijövedelemről papol
Hát szem nem marad szárazon
nem tudom mi az,de ha nagy a segge kérem
és a régi drótkerítéssel mi lesz bogyesz, Hozod a Tiszához?
én se.....de ő se......engem
na akkó döntsétek el mit vegyen az unikumjózsi (szuzuki kizárva ) aszt hadfeküdjek a picsába mer hónap fehova
ne anyagiaskodj megint,mert van mit tejbe apritanod pincébe van krumpli,az asztalon meg kenyér.....már az esti netezés utáni sexhez ennyi bőven elég azt meg hogy nem vittél a Hringre,nem felejtem el neked mérgembe a megmaradt pénzen csináltattam uj keritést tudod mit? fer leszek és legközelebb elváéltok 10 ezernél
Tudom, mert mindig is a mandingókra buktál, ők meg rád
mér féti a jót mástól
nem csipom az irígy embereket
nincs minek, én nem állok olyan jól anyagilag hogy legyen mire ........em. ezért is hanyagolom a pálya motorozást, egy oda gyenge motorral nem erőltetem. mint írtam tisztában vagyok a motorom képességeivel, tehát majd akkor mérjük össze a tudást és a motort ha több anyagi lehetőségem lesz + tudok venni egy k4 750 kawasakit addig csak a oda jutok ahová a takaróm engedi. a vizes gumival 15 C fokig felmosok minden sport gumit még a te pilot powered is , olyan mint a ragasztó
Na ez az nekem is azt tanították vgy a szomszédba kell menni vagy rohadt messze mert egyikre se gondolnak
most nem nem adom el.........ki palackoztam és ajándék meg találkákra van tudod,az a nagy szivem ne lenne
nagy baj nincs..van jó szomszéd asszony csak már az ura puskával őrzi
Mondjuk most tévedsz mert Bogyesz inkább üzletel a piával
Amikor meg megszül az asszony akkor meg borjú kötélen lesz. Vagyis csak a cicihez fog hozzá férni egy darabig.
rég halottad te,mert ez régi mondás már......onnen gondolom mert ti Zozóval már igencsak nyugdij kor fele jártok
na figyi HU én nem iszok asszony meg be van tanitva,tudja ha rafináltkodik már könyökkel szét is csaptam a fejét és ma Bálint névnap van és hidd el ha ki akarom veretni a farkam azt már 14 éves korom óta más csinálja(nem anyám ) és nem trolkodok csak megmondom hogy mi a pálya és én igy szoktam szeretni az embereket
Ezt sem hallottam még (vagy olyan rég h nem emékszem)
Á Bogyesz most farkas sexet játszik :) Vagyis ül a lyuk szélénél és üvölt mert nem engedik be
Szerintem hagyd...bogyó többet ivott a kelleténél, mert az asszonyt épp más vette kezelésbe valentin napon, neki meg nem maradt más, mint a két keze és az internet...ja és az ital, ilyenkor átmegy trollba
Na látod ebben igazad van.
Kicsit egysíkú lett a beszélgetés, szegény Gyilkos meg azt hiszi, hogy megfeledkeztem róla Pedig az aprilia rs125 fórumban találtam neki egy ígéretes játszópajtást :"HalálVadász" fedőnéven
HOL hol? Megyek is szétnézek :) És kicsoda kivel versenyzik ?
nézd már meg a faszbukod te nagy tudásu,mert ott is verseny van
Pilóta,pilóta.......pár ösztönző jó szó és 2feles a Yamaka pálinkából,és nincs elenfél még MZ-vel se
Na akkor most kinek nagyobb a farka ? Kezd egy kicsit oviba átmenni. De ez jó mert úgy is unatkozom Szóval amikor Bogyesz elment akkor Rossi egy kicsit kicsúszott de Szeki gyorsan reagált és befogta az élmezőnyt.