Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez pont jó bele.
na vald be őszintén mi és hány problémád volt a suzucskival? a tankolások kivül? nit nagy harc lesz még...elég nagy vitát csináltál
te ifjú apuka mi ezeket élőben hallgatjuk látjuk nánáson tokajban ........
nekem inkább összefostamagát a technikának tünik
Húúú skacok nehogy össze kapjatok itt nekem,az első mocim ez a kis gsx-r volt de tetszik a kawa is :)Nekem külsőre jobban tetszik mint a suzuki csak motorozni szeretnék nem pedig szervizbe járni vele :)De van még 3 hónapom h eldöntsem mit is szeretnék!De már így is sokat segítettetek azért ti jobban tudjátok csak jobb motorosok vagytok mint én :)
hé Hu....kikbe is van ha kell
jó motor ha újonnan veszed, de mikor már 10 -en kitaposták a belét akkor széthullik mint a morgóé a 6-os topicban. amint láttad az amcsi utcai felvonulós videókat ők imádják a 6-ost, de ha széthullik akkor nem kell hónapokat várni egy blokkra vagy alkatrészre...........
a 03-04-es 6-os pálya motor jó futóművel, és már injektoros motorral. csak a kawa ott már ha jól vágom a főtengely csapokat a 30-as méret alá vitte a jobb felpörgési hajlam és kisebb belső mechanikai ellenállás elérésére, ezáltal a csapok jobban kopnak mert kisebbek de a a teljesítmény nőtt az alap 109 LE-ről amit a 2001-es tudott. 122 LE -t mozgósít kisebb hajtókar csapokkal, csak azt ne mond hogy az a tartósság alapja. igaz nálunk lehet csak gond egy kalap gyári cucc megvásárlása.
igaza van huwnak azékűdtem neked a pmobilt
a második kép meg a győztesnek járó ünneplés. Pont akkor gyújtotta be a gyerek a tüzijátékod a verdán
Bogyó szerintem menj aludni, mielőtt még több hülyeséget hordasz össze.
nem vitázok veled,mert hagyom hogy tudj aludni az igazadtól de én,nem sok kawasaki kupáról halottam még,de annál inkább suzuki kupáról és kategóriára bontva is,és a sbk-ban is és a GiPi-ben is visszatértek a kakazacsi meg ennyi,mint a képek is mutatják........egy foscsi-szarcsi
te kis ződ csillag legyen az álmod szép
De hogy legyen neked is sikerélményed Bogyesz egy valamit a kawa nagyon elszúr. Mégpedig hogy nem csinál 750 es motorokat. Azzal a huhuki tuti befutó. De hogy azért ne érezd magad túl jól a motorsportban a huhuki sehol nincs.
Még annyit hogy ne legyen sértődés, mindenkinek más tetszik és ahogy egyszer beszéltük hogy márkától függetlenül minden motort szét lehet taposni pár km alatt de ha vigyázol rá akkor mindegyik kiszalad a világból. A teljesítményről meg nem érdemes beszélni mert szerintem a fórumon lévő emberek közül nincs olyan ember aki kitudná motorozni a motorja teljes teljesítményét.
nektek a pap,nekem a suzuki
Bogyesz tudod a szutyuki az olyan mint a trabant volt népjárgány. Ennyi lehet ezt ragozni űberelni és ezzel nem azt mondom hogy rossz motor lenne. De tudod a tucat árú az tucat árú marad akkor is ha más köntösbe csomagolod. Én elhiszem robog dohog lehet tuningolni stb de akkor is ahogy Pipi írta minden bolondnak az van már . Ez olyan egy bolond százat csinál. De kinek a pap kinek a papné akinek egyik sem annak huhuki
én is mentem
azé van mindenkinek mert jóóóóóóóóóó a kawasakiban vér sincs
hát nem lesz őrütt a változás
A kawasaki annyiból jobb választás, hogy szebb, jobb kimondani a nevét és nem futsz bele minden sarkon.
A kis darázs van a postásnak a rendőrnek a villanyszerelőnek a szomszédnak a gázosnak és a díjbeszedőnek és van a handlénak a szódásnak a képkereskedőnek. meg a házmesternek a fiának és a kéményseprőnek. ha ennyi mindenkinek van akkó nekem nem is kéne. egy Kawasakin mindig ÚR vagy egy gixin csak egy középszerű nyárspolgár Ez van A gixi ROSSZ VÉR
Addig beszéltünk a trafiról, hogy a jövőhéten nem szeretnem a postàst làtni.

De jot motoroztam! Ment a Slide ezerrel.
Nézd a jó oldalát. Ha kell is bele, azokban kazettás van, így a cseréhez nem kell a blokkot széthúzni
én meg az R1-re dumálom rá
na bakker Szeki ledumáltad a kawáról Fogunk kapni a fejünkre a huhukisoktól
Sajna lakás vásárlás miatt váltam meg tőle,de soha nem volt probléma vele,tegnapig úgy voltam vele h gsx-r lesz csak a barátaim a fülembe ültették h próbáljam ki a kawát!De így maradok az eredeti verziómnál :)Köszönöm h segítettél és megírtad :)