Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A karbi miat neha meg kell kuldeni !
Nekked akkor orok elet megy egy nap bar ha meg vedzed erdemes venni ra egy normalis plexit mert a gyari szar
Turmaxal nincs semmi gondom mind a kettobe az lett rakva
Nekem csak melóba járás meg öreg uras tempózás túrázós lenne..

Normalis motorozás..

Idős vagyok már a nagyon megküldéshez, meg gumi égetés hez és egyéb motor ölő dolgokhoz..
Hringen nem bírtam 9-nél többet ledönteni a torkán..szóval tényleg az a max ha nincs buherálva. A legjobb pedig 5,5 volt de az sem papásan. Papásan többet eszik...városban elcsipegeti a 6,5-7et.
Te találtál ennyiért olyan utángyártott tűszelepet meg tömítést, ami nem fos? Mert a gyári bizony 20 papír
Normal hasznalat mellet 5-6liter kb 140 utazonal ha nyelezed 8-9 liternel tobbet nem szabad enni neki ha minden jo fentartasi koltseg attol fug mennyit hasznalod ha jo a gep akkor olaj fekbetet gumi kell ra ha nagyon uttod akkor a valto valoszinu meg hajlik benne ez kb 60000 forint plusz szereles de ahoz azert kuldeni kell tisztesegel karbival szokot huncutsag lenni a jo magyar benzin meg esszi a tuszelepet meg a tuszelep haz tomiteset ez 4*1500 forint
Tisztelt ZOZÓ úr!

Megkaptam az emailt és nincs gond:)

Annyi lenne a kérdés még h mennyi az átlagfogyasztása?

Város/ országút..

Illetve:
Mennyi az évi fenntartási költsége?
még jó hogy nállam vannak a kulcsok és én megyek leghamarabb a hivatalba
ez ilyen big bráner
ja,és város lesz be lesz kamerázva baszod az egész telepüpés
Csimbi,olvass a sorok közt és ne kötekedjél,mert Szekit rád uszitom............szekibá ölj
van igasság abban amiért Szeki fel van háborodva,csak az a baj hogy háborgásnak semmi értelme,az élet mindenkivel igasságtalan valamilyen részben,tudnák én is sztorikat mesélni,...........engem a rendőr nénik zavarnak kicsit,multkor meg állitott 3 és kérdeztem tőle,hogy ne haragudjon de ha esetleg be pálinkáznék,ugy nagyon,mit tudna velem csinálni a 40kilójával?aszonta lelő........ennyi
te bogyó panyola mióta város ?
Szekinek mindig fáj nálunk is ki van rakva a 3 lábu mindenhová a városbanmplusz az autókban ez az uj kütyük,de márciustól lesznek élesitve most még csak próbálgassák én már szóltam hogy a rendszámom hátizsákban lesz
inni már nem iszom spórolás van
fájni nem fáj csak ne látnám őket
szeki igyál inkább valamit mert úgy látom mostanában fáj a világ
egy kanyar után mérnek az acsádi úton. 3 szarházi, közben a vidéken élőket kirabolhatják megölhetik, betörhetnek hozzájuk. csak a behajtás a cél.
csimbi és killer tessék ezt ma reggel lőttem orbán kutyái már is hármasával lebzselnek egy kütyü fölött. egyeken meg most pár napja raboltak ki egy 70 éves apókat a 14 éves biztos magyar embörök.

killer : egy gond hogy azt írod hogy szavaztál de minek.
szavaztál egy jobb élet reményében, ne hibáztasd magad mert elmentél 4 MIILIÓ szavazó baszott elmenni ez a gond, az ország fele leszarta hogy mi fog következni. hallottam olyat is aki azt mondta hogy ha nem megy el szavazni akkor az ő szavazata érvénytelen, persze most fáj neki hogy rosszabb lett a rendszer, eccerű nem tett ellene. volt olyan a volt munkatársaim között aki leszarta a szavazást de este ott ült a tv előtt és leste hogy mik a történések. most ehetjük amit 2 millió fideszes kiszart, tegnap láttam egy gazdát -nevezem parasztnak mert kiesett a szájából a kapa- hogy önt mennyire érinti a termőföld adó :- hát 5000 ft aranykoronánként : -az mennyi önnek :- ötvenezer . nem ki állni az útra rohadékok azzal már nem érsz el semmit - kivéve a taxis blokád, az tuti volt- hanem mikor kell oda állni és szavazni. ha ez a mocskos rendszer az előző 4 évben nem tett semmit akkor majd most fog 4 évig . kötve hiszem

mna orbán kutyái