Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha volt akkor már eladtad, kár érte pont azt az évjáratot keresed amiből a legkevesebb van, kényelmetlen és ha a motorját kérdezték akkor beteges lehet. injektor rendszere jó futóműve versenypálya alkalmas. országúton túrázni nem a legjobb választás. 05-06 jobb választás, csak abba meg váltó ne kelljen
Hú bakker szutyuki után Kawasaki ? Na Bogyesz fog zrikálni :) Majd nagyok mondanak okosságot. Mentem mind kettővel, nem so különbség van köztük. Talán kinézetre a kawa kecsesebb. De ha menni kel akkor pörgetni kell az tuti.
Sziasztok!Egy kis infóra lenne szükségem.Szeretnék venni egy Kawa ZX-6r 2004 évjáratú mocit, de sajnos semmit nem tudok róla h milyen és mennyire megbízható!Ebbe szeretném kérni a segítségetek.Nekem egy Suzuki gsx-r 600-om volt de most váltani szeretnék.Előre is köszönöm a segítségetek.Üdv:Jani
ezért kő kidobni a kreszt meg a változatos magyar nyelvet.
1.
Viszonylag sokat szoktam én is vezetni. Gondolkoztam mikor mentem az M3-ason hogy vajon ide mikor hoznak olyat hogy "Túl lassan vezetel és bünti" mitom én 90 el mész autópályán.
Hát ahogy bele gondoltam, válaszoltam is magamnak. Soha nem lesz ilyen. Mindig lehet indokolt. Nem tudják bizonyítani. Igazat adok Pipinek.

Volt olyan is, hogy valaki verőfényes napon, tiszta úton. Vert egy satuféket pedig nem volt előtte senki. Az azt követő meg belerohant hátulról. Pereskedtek hogy indokolatlanul fékezett. Miért is? Féktávot nem tartotta be az azt követő.... Ennyi ha én verek egy féket mert én úgy láttam hogy az egyik gyere ki akart elém ugrani a mellettem lévő járdáról akkor verek egy féket még ha az esze ágába sincs hogy kiugorjon elém....

Ez pont olyan...
vótam arra felé. Előttetek is utánnatok is mértek. Szarvason még nem mértek akkó amikó ott vótam
Biztos jó meglepted a szervet
meglátta az orcád aszt tátva marad a kölök szája
Aszt ecsodákozott, hogy te is isten teremtménye vagy
Ma próbálták nálunk i az új trafikat. Hát gondolta meglepem a szervet. Amikor mellé értem ,megálltam és megnéztem. A gyerek se köpni se nyelni nem tudott csak anyit mondtam hogy kíváncsi vagyok azért nézem meg. Utána mentem tovább úgy hogy a rendőr tátott szájal meg se bírt mukkani.
sötétségen vitatkoznék és agyban is ki van kötve a fejedbe a villany mióta meg nősültél nem fizetik utánnad a számlákat és hogy most itt a kis kölök,még le is fognak fődelni
dehát hogy-hogy?
Te nem az út és látási viszonyoknak megfelelően közlekedsz?
Pedig te sötétebb vagy nálam is (szó szerint)
én.......aki jövök mögötted és haladnák a meg engedett maximális sebességel,és nem kisérlek kilómétereken át
Laikusként azt mondom bármi indokolhatja a lassú haladást
akarat kérdése.
pl a gumiszabály az út és a látási viszonyoknak megfelelő sebességválasztás
Mindenki más képességgel rendelkezik lehet száraz úton verőfényes napsütésben csak 30-al megyek 90 helyett, mert adott pillanatban úgy éreztem biztonságosnak
ki tud ebbe belekötni?
indokolatlanul lassu haladás
venni kell headset-et
az mit takar?
a legtöbb telefonágatásomat én is vezetés közben bonyolítom mert akkor érek rá Vezetés közben nincs más dógom csak vezetni, bele férnek az üzleti telefonok
Ki tudja, hogy lesz eztán
ahoz képest hogy 160 van az egész országban,Fehérgyarmat minyá kapott 5-öt belőle .......én azt várom hogy mikor találnak már ki valami okosat a 26.-ik szakasz 5.ik pontra
ahány megye,anyi szokás hidd el,aki nállunk telefonnal vezet az halad is,rendesen és jobban figyel,mint aki nem telefonál
Hát leeht, hogy neked a 160 trafi nem sok de én járom az egész országot b@zmeg Aki két település között ekocsikázik egész életébe annak tényleg mindegy
Vagy 10 évvel ezelőtt földeákon biztonsági öv miatt megvágtak 3000 ft-ra Azóta fura mód kapcsolom az övet sőt perverz módon még szeretem is. Viszont városba sose kapcsoltam mert 20-szor megálok ki-be szállok. Most majd másképp lesz ez ezután.
Valóban sorompónál én sem megyek át sem a piroslámpán, bár az néha bele csúszik vékonyan. Viszont van kb. ezer dolog, szabálytalanság amit annékül követ el az ember, hogy egyáltalán észrevenné, mert megszokott napi rutin. Ez a cucc viszont majd felhívja rá a figyelmed nyomatékosítva néhány kihulló ezressel a zsebedből, hogy aztán el ne felejstd
Lehet, hogy pesszimista vagyok, de inkább legyek egészséges pesszimista mint túlzott optimista
Az idő valamelyikünket igazolni fogja
Nekem van egy erős tippem, hogy melyikünket
Ennyire azért nem kell fosni, az egész országra lesz 160 db mobil, a több fix lesz, azokról meg tudni, hogy hol vannak. Szerintem vannak országok ahol sokkal nagyobb szopatások vannak közúti ellenőrzés néven.
Ki nem szarja le, ha elkapnak pár mobilozó barmot? Jó is lenne, mert a többségük tényleg nem az útra figyel, de állítólag pont ezt a legnehezebb bizonyítani. Biztonsági öv? Leszarom, mindig bekapcsolom (mmint autóban ), aki nem, az magára vessen. Vasúti átjáró: te át szoktál menni a piroson? Egyedül a gyorshajtás para, a többi majom pedig aki sportot űz a szabálysértésből, azt kapcsolják csak le.
nekem nem blokkoló van hanem csak jelző,és meg kértem a cimbit hogy tesztelje mán le,hát semmi biuuuuu biuuuuuu bip bip
jó lessz nekem az alapba
ZZZOOOZZZÓÓÓÓ

Nos megvan a válasz a tegnapi lézerblokkolós kérdésedre
Máma jártamba-keltembe összefutottam két helyen is ezzel az új vastag kinézetű trafis kacattal
Hát a rossz hír az, hogy füle botját sem mozgatta rá a lézerblokkoló Egy cserkeszölő közelében lőtt egy meg békéscsaba előtt a faludat ehagyva
asztán gyulán az egyik festékbótba összefutottam egy fószerral aki megszólított:
- tiéd a tojota? (mivel láttam mivel jött (pözsó partner) rögtön rávágtam
- NEM ELADÓ
Aszondja nem is azért kérdezte csak látta az interszeptor fejeket a hűtőrácson
Rögtön levágtam, hogy profi a csávó aki felismeri a típust a fejekről így szóbaelegyedtem vele.
Aszondja foglalkozik ezekkel a dógokkal, és az a nagy helyzet, hogy semelyik itthoni blokkoló nem fogja az új trafikat
Mondja, hogy van neki egy csomó ilyen kacatja aszt próbágatták a rendőrcimbikkel. Sem a blinder sem a kyo sem az interseptor nem okoz nekik problémát sőt az itthonika közül egy sem még sorolt pár számomra ismeretlen márkát.
Aszondja csak egy szoftver frissítés kell és állítólag a gyártók már meg is jelentek vele, de még nincs benn magyarországon. Mondta szerinte március valahanyadika körül lehet hozzáférni és azt mondta a viszonteladóknál ingyen frissítik a cuccost. Meg is beszéltem vele, ha legközelebb gyulán járok elgurulnák a műhelyébe. Aszondja ha megvan a szoftver két perc alatt feldobja nekem pusziért.
Mindenesetre addig is kiesett a csöcs a számbú, de remélem áprilisig révbe érek
Mondta még, hogy próbálgatták ezt az új trafis szart. Aszondja össze van kötve az nkh-s adatbázissal és a rendőrségivel is. renccám alapján azonnal köpi, hogy melyik a körözött vagy éppen melyikről járt le a műszaki. Úgyanúgy küldik a büntit lejárt műszaki esetén is mintha gyorshajtáson kaptak volna
Hozzáteszem a mai világba már ez nem egy nagy informatikai bravúr Gyakorlatilag akár két laptop lefedi az összes szervert.
Majd mán oda köll figyelni dógokra A blokkoló az megment majd a gyorshajtástól, de a biztonsági övtől, mobilhasználattól, záróvonaltól gyalogátkelőtől, vasúti átjártól, forgalomelől elzárt területen való kocskázástól, főútvonalon való sarkonfordulástól és millió szabályszegéstől nem És van is ezekből a szarokból bőven, hogy minden kisebb városra is jut egy
URAIM VÉGE a renitens, hőzöngő, kihaénnem magatartásnak
Ez az az új eszköz nem a nyakunknál fog meg hanem a tökünknél ahol az fáj
Mindenkinek kívánok SZEBB JÖVŐT
nem is arra gondótam
Inkább olyan bottartó állvány formája van