Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem cigizek
mna olyan nincs gyakorold a gyors átváltást. vagy meg állsz egy cigire és áttolod. a cimbora 3 éve startolt a H-D fesztiválra 200 utazóban a zx636-al. 150 km után lehörgött leállósáv elszívott egy cigit, járkál körbe a motoron majd rádöbbent hogy van benzincsap is tartalék állással karbi feltermel és piánó a kútig. tempó vissza 150-re így már kellemesebben odaért anyagilag
Jó reggelt mindenkinek!

Volna itt valami:

Ugye a 9-es sorozat 99" nem jelzi az üzemanyag szintet ..
Valaki tud vmi utólagos ámde egyszerű műszert vagy vmit amivel tudom látni, hogy mennyi van még benne..
Mert engem zavar, hogy nem látom órán
Nem akarom mindig azzal sz@rozni, hogy várjam amíg dadogni kezd és át kell állítani tartalékra..

Előre is köszi
Jó reggelt zöldek és tarkák.


Bogyó örült alak vagy mint mindig :P
ez má jobban hasonlít
jajj bocs 407 xd
Az meg olyan mint a 66-os csak az az út!
nem az az 57-es
Bár ha jobban belegondolok az lehet, hogy utas
az egy járat nem?
307-es az mi pözsó?
igen 307 es :)
erre a 4700 oldalnyi tömény hülyeségre nem biztos, hogy megkapnád a nagy doktorit
Egy orvosi disszertációnak lehet hasznos anyag lenne.
Az enyémnek valahol még meg vannak a maradványai a kamrába majd megnézem mi vót hajdanán valami akcióba vettem pesten a nagy lajos királyon mintha vagy 5 éve olyan 45 körül lett volna emlékeim szerint Van a tetején egy ilyen bizgentyű amivel a a sőtétítőt huzogattam mint az F-16-os pilóták, szerintem az fütyürészett rajta. Pedig mondtam neki, hogy ne fütyülj bazzmeg
nekem a 307 es fütyült de az 38 ezres sisak és az még gagyi
remélem nem akarsz könyvet írni belőlle killer
egyet ordítot de csak megfordult
na főket az a rohadás kölök
zozókám sokat csetelhetsz a féjszbukon bogyesszal már te is elipszilonnal írod a fejűt
ezt nem értem bogyesz A te fejed se kisebb egy 15 l vödörnél
cigánynépek énnálam sem szerepelnek elől a listán, bár a törökök előzik
ez a videón is rajta van csak pont fordítva
Egyiket se bírom úgyhogy végül is mindegy
Aha. Dígók, taljánok csigazabáló nép mind a kettő