Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jut eszembe, gondolom közlöm veletek, hogy tegnap ünnepélyesen került a házhoz egy 2011es VTR 250 páromnak. Sok volt neki a zxr400, ő cikinek tartja hogy kisebbet vett, én pedig támogattam hogy jobb lesz neki. Hát erről a kismotorról csak jókat tudok így elsőre. Nagyon pöpec. Kurva jópofa kis V2es.
Nekem az AGV sehogyan sem jön be. Ez a sisak téma nekem szubjektív. Én még anno az xr1000be szerettem bele. 10 éves kora után elkelt, én úgy gondoltam, hogy bepróbálok egy újat. Úgy megszerettem ezt a márkát, hogy ha sisak téma van akkor nálam csak a shoei. Nem reckírozok. Ami jó az jó, nem próbálgatok már más márkát. De tudod, kinek a pap...
Valakivel tévesztesz... Sosem terveztem utam Afganisztán felé. :)
Rasszista vicc estére:

Mibe hal meg a cigány?
-Ketrecben

Mi a cigány legfehérebb része?
-A gazdája
te pöcs te basztad magadra úgy a szutyok tojotád ajtaját mikkor meg akart

szaglászni hogy egy vödör rozsdát szedtem utána össze a totyota alól
pipi állj le a szintetikusokról
ezt benézted leventém, ő nem a katona pityusz
Na egy béjemvé blokk nem is jó másra maximum nehezéknek
Pityusz ez minek neked? afganisztánba ilyenből nézegetel kifelé a hammerbúl?
Hagyad már ezt a kutyát ez többet dzsongát szív mi itt mindanyian A múltkor is szándékosan összetörte a liter viszkit, hogy felnyalhassa utánna meg ment a fészerbe felöklelni a motorodat
sóhajt vettél Remélem előbb felpróbáltad, hogy rámegy-e a kis buksi fejedre
Ohhhogy kapd be?!
NA mindenki shoei-zzzik úgy látom. AGV nagyon szar.
abszolute nem bárcsak köztünklehetnél
szia Bogyó..igen rég..

Remélem nem baj hogy bemásztam közétek...
köszi az infót. nekem a szivárványos volt fent, azt nagyon szerettem, nem volt sötét. azért kérdeztem, mert az új kalapomra ezüst tükröset rendeltem még pluszba, és fostam hogy sötét lesz. a dark smoke plexi pl. már nekem túl sötét.
az én szememnek még szürkületben is jó lesz ! közepesen sötét meg inkább barnás mint szürke
akkor az az arany lehet. mennyire sötét belülről?
valami olyasmi van benne egy kis sárgás árnyalat is
Király! Grat hozzá!
Lassan nekem is megjön az új, én tegnap adtam el az xr 1000emet. Ezüst tükrös a plexid?
a kutya szívesen be enged mindenkit kifele menet lesznek lehet gondok
Ne rakj be ilyen lakásos fotókat , Mert mindjárt jön Killer és megtámad, hogy ez nálatok van?
na megvan az új kupak
csákó Karmos........nagyon rég jártál erre