Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg kapja Csimbikém ne aggódj még ha tovább baszogatja a Béjemwét,még egy blokkot is kötök a nyakába ugy is hozott már nekem eggyet
szeki..mit tegyek ennek a hülyének ..chopper kell
ajánlatok ti neki..valamit
uhh, a másik véglet, gyári motor. még a 800 belefér , de az alatt már a nem akarunk oda érni kategória fut, átlag 80-90 es tempóval. ég és föld a két járgány, egy életművészt fogtál ki a tengerből
ez egy életművésznek való, igaz link csávónak, egy tekergő motor. ezekért a palikért döglenek a nők nem átlag faszkalapok hajtanak ilyen verdát.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_vl_800_intruder-8316868

ez jó alig használta ..
Szeki mire gondolsz?
ha 1.4 es akkor lehet vakarni a buksit
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_vs_1400_intruder-8661210

Nézd ..ez neki való
Bolond pasi..

De már beígértem neki hogy a mocihoz kötöm és elverem ...
ha nem fogad szót verd meg
Chopperből az intruder tetszik neki..azt néztem ..
akkor nem könnyű eset....... ha bevállaltad
mert mit néztél neki?
pl a mi leventéknek meg van hozzá a háttér, de az akarattal vannak némi gondok.........
szeki..basi ..köszönöm..remélem le tudom dumálni..erről igaz choppert akar..

De amit néztem neki elvitték az orra elől addig ..nyűglődött!
ha meg van hozzá a háttér is a fenntartáshoz akkor nem luxus. ha nincs meg és jampizni akar, márka szervizbe hordani akkor felejtős.
há ja, a toronymagas finoman bordázott hengerek különböztetik meg a harly-tól. és most 700 -al vékonyabb a fizetendő összeg.
szeki köszi

Én lecsapom ezt a hülyét ..hiába dumálok neki..
Basi..
nah végre..fel akartalak hívni ez miatt a vacak motor miatt
Írjatok már valamit
mert ez a gyagya ismerősöm meg akarja venni..de hiába dumálok neki ..nem hallgat rám..
az hogy tartós-e nincs rá tapasztalat, átlag használattal nem fog szétesni.
szia! olaj szűrő fékbetét kell bele ami átlag alkatrész. a legnagyobb költség ami felmerülhet a bordás szíj cseréje. ha szervizelt a motor akkor az átlag dolgokat kell megrendelned előre ámerikából. nekem haveromnak az öccse van kint canadában, de ha van kint ismerős akkor megküldi privát csomagban, nem kell vámot áfát fizetned. nem japán motor árakon van hozzá alkatrész azzal meg kell barátkozni, de ott ahol gyártják nem égbekiáltó cuccnak számít. egy helyi csákónak a wild star 1.6-on círka 200 000 ft volt a meghajtó szíj cseréje. nem örülhetnek a 650 burgonya tulajdonosok sem ott 180 000 ft az ékszíj, csak kesztyűben lehet hozzá nyúlni, spec szíj, + hozzá pár műanyag fogaskerék amihez a blokkot ki kell szedni általában 300 000 ft a szervize. ha olyan szerelőt és nem szervizt fogsz ki a ahol a nevet kell megfizetni akkor nem kell mélyen zsebbe nyúlni.
Ez nem Harley! Miért igy hirdeti?
Ez egy Victory!
Victory Touring Cruiser
Szeki..

Ezt nézd meg ..mi a véleményed..

Nekem kissé gyanús a dolog..és szerintem sokba van a szervize..

http://www.hasznaltauto.hu/motor/harley_davidson/harley_davidson_victory_v92c-8359670
szia szeki..

segíts nekem kérlek..

Kéne a véleményed..
szeva