Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a másik nagy szakértő meg a Pipi ugy motorozik hogy neki nem kell levegő a hátsó gumiba se fékolaj a tartályba legnmagyobb gondja,hogy milyen zoknit huzzon fel a csizmába egyszer sikerült egy csókolózás neki egy rőnyóval,azóta ugy össze szarta magát,hogy nem mer motorozni és inkább halgassa szótlanul hogy szidják a feleségét,aki álitólag nem hagya motort venni mert a rönyó csóknál kinyujtott karral volt zsebre dugva a zeze
a Zsákos Zozónak is bejáratós a gépe,mert ács szakmával,vezérlést szokott álitani a Kecsó ring királya oszt egy 750 karbis srad meg végig szopatta a nagy züd mezes gyereket
Bizony. Bizony. Ép hogy csak bejáratta. A gyári olaj is csak éppen elszíneződött. Be ment az OBI-ba és vett egy nagy fordulatú fúrógépet és beletekert pár kilónak a méterét mégis csak legyen már benne pár kinónak a pékje ugye, Na ugye! Látod? Nem látod? Na látod!
az anyátok picsája...........már ha ki gondoltam
Azt mondod, hogy már átfordult és szégyellte úgy hirdetni, hogy még bejáratós zx9 eladó és inkább pörgetett bele egy pár ezret?
De én kúltúr ember lévén és mert meg ígértem Pipinek, nem adom tovább. Csak unalmas estéimen szoktam elővenni és jókat röhögni.
tavasszal bobcat-el gyere
Ja ténleg a zozónak elküldtem a mixi székborítósér cserébe
Lehet,,, de lehet hogy még kevesebb volt benne csak az már annyira irreális hogy a tulaj pörgetett még hozzá 10 ezert!

Amúgy engem nem érdekel.
Kécskén sok gödröt kell ásni.............de meg oldom
Akár annyi is lehet benne valósan is, ha a kék idomrögzítő csavarost nézted az a képek alapján egybe van. (Mondjuk azokat a kék csavarokat azonnal lecserélném.)
Pipi biztos vagy az állításaidban ?
tedd fel pipi
tedd fel na.........a jó isten fosson nyakon
Na látod pláne
.ugy is kijár már neked egy alapos verés
Biztos ami biztos Az igazságot nem viszem a sírba
te marharépa........nekem is kültél egy másolatot,amit már pár ember látott
A lényeg itt már megbukott!
Rakd rükibe, akkor visszafele forog
Te is! :DDDDD
ugyan ezt akartam írni,,,, vagy is én már nem írok semmit. Mert lehurrognak... Szerintem az enyém a garázsba is megy hogy 85k van benne...