Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

F.fabri sem rossz, ki is felejtettem...nekem 3 MRA-m volt/van eddig. Az egyiket összetörtem pályán (nem vettem le a tükröt és megroppantotta a fejidomon keresztül), a másik egyben van...egy harmadik meg a pályaidomhoz
Bar abbol is ket fajta van a masik valoszinu jobb az sokkal puposabb es mas a formaja is
A kinai fos nekem is az van ! F.fabri az a leg jobb de nem soka meg mondom milyen az MRA is
Én kezdek lejönni ezekről a kínai szarokról, elég sokban csalódtam az utóbbi időben. A motorom sem kínai, így nem veszek rá kínai cuccokat...ennyi. De persze pénz beszél
áhhhh ... falra hányt borsó
Kell a fenének kínai fostaliga... Puig vagy MRA.
vegyen rá kínait 8 ezer oszt tök fasza. nem kell rá 20 ért puig.....
Ne búsulj, amúgy sem lett volna jó rá, a C-re más plexi kell.
jó lenne a kép s árat megbeszéljük ha elnyerte a tetszésem.
ok majd ha megyek debrecenbe akkor hívlak. Holnap rakok fel képet majd az én leom-ról.

Szép estét mindenkinek.
nekem is van leo vincim , hétvégén felpróbálom.
lényeg a lények azt a dobot majd akkor elkérem és majd meglátom hogy mi lessz. Ha van valaki akit érdekel a hibátlan leo vinchi dob akkor szolj megegyezünk rá.
ezt jól benéztem szerintem tényleg volt valami a vacsimban majd február 9-én vasárnap biztos megyek
mit szívsz? adj nekem is.
a leo vince eredetiben pénzt ér, levágva töredékét. tapasztalat.
egy gyári dob attól függ ............ + a szerelő/javító díja + a perforált cső + a tömő anyag minősége.
ííííííííííííííííííííííííííííííííííí
ott mi lesz? ha jössz debrecenbe akkor oda adom a dobot, próbálgasd.
Egy kilo titan hozag anyag ugy kb 90 rongy
hegesztés nekem anyagárban van ugyhogy az nem gond bár én is inkább a leo-t vagdalnám
hmm akkor majd ha jó idő lessz majd begurolok hozzád szeki és meglátok hogy milesz apropó vasárnap jössz szeki a malomparkba?
semmi értelme szétfaragni, levágni belőle.
inkább oda adom kölcsön az én nyitott gyári dobom, kipróbálod és majd látod van e értelme.
Gyari dobot szet kel vagni csinalni neki uj belsot ez idaig nem nagy mutatvany !
De viszont visza is kel hegeszteni na az mar huzosabb draga a titan hegesztes !
Vagd inkabb le a leo-t ugy 350_380 ra jobban jarsz hangos es erces hangja lessz !
Üdv!
A plexi már elkelt!