Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg azon gondolkodtam, hogy függőleges, vízszintes vagy sima lyukra gondol?
23 ezret futott motoron kínai féktárcsa...az bazmeg...
Na Gyilkos, ha motort nem is de tenyérnyi lyukas füstölt húst biztos kapsz gazdagon
anyit tudok hogy Olcsvaapátiba 200 lélek lakik,ebből 190-ördög a maradék 9 traktorral jár,1 pedig kompal ,tehát nem nagyon tudok ilyen motorról
És tényleg! Akkor te ismered! Mit tudsz róla?
tudod,szép,meg kéne,nem is gondolkoznék rajta,........csak az a baj hogy az az Olcsvaapáti,az a szomszéd falu
Tudjátok én a gyáriasság híve vagyok. DE ha odalenne a kawa ezt lehet vinném mint a cukrot! Bogyó!

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
be voltak kötve...........a fejük
Ha laikusként engem kérdeznének én azt mondanám nem és béke poraikra De ezek a nyomorultak szerintem odaKÖTÖZHETTÉK AZ ÖRANGYALUKAT A a tetőre, valószínú az halhatott meg mert ezek túlélték a cikk elmondása alapján
Állítólag...
Szerintetek túl élték ? Sziasztok
ezen nem analog a km-ora,ez megzavarhat par embert
allandoan kopkodi az opelt
pedig a kepekbol is kiderult hogy az atlag folotti menettulajdonsagokkal bir
mindenkinel gyorsabb
pedig hideg a motor nincs benne nyaaal az ora is csal megis mindenki lassabb nala
bele se merek gondolni hogy kozlekedne valami komolyabb kocsival
Látod ez is tolta neki ezerrel aszt hiába volt benne nyál, hiába volt üzemmeleg a motor mégis lebontotta a szalagkorlátot az m7-esen
Ja ez is lehet persze...se nyál, se meleg motor, de már tolná ezerrel Csak viccelek....
vagy csak akkor indult vele és még nem melegedett föl a víz
Na meg a termosztát sincs a csúcson Vagy az óra szar
Szekikém én ezekről a képekből mindössze annyit szűrök le, hogy jó lesz ha mielőbb a benzinkút felé veszed az irányt, mert hamarosan kiürül a nyál a kocsiból
kifejtenéd bővebben hogy "benzinzabáló"?
én dízelt is szoktam így latni mikor ereszkedek haza a négyesen olyan hatvanal ezek meg hetvenel buziznak előttem nem attól füg hogy mi hajtja azt a szutykot hanem hogy mennyi pénze van vagy milyen zsugori újgazdag tolvaj
és a kedvencem
felkapcsolt mindent a rohadék amit talált a műszerfalon
egy 1000w -os halogénnel világítanék bele a pont agyába 60-al.

na faszikáim íme a benzinhősök. a legkevesebb fogyasztású ótókkal a legtetűbben hasítani.
köd
ma még vasárnap van jövőhétvégén megyek haza de szülinapozás van uttána rá érek elvileg