Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ááááááá mégse gondolom nem tudsz aludni a kölöktől
Pipi most nem elérhető......arcal lefelé fekszik
Nyúlkál a fene. Koma, itt te kapirgálsz a másik tárcájában azzal, hogy megmondod mi mennyit èr. Mindjárt èn leszek aki feltette a haveroknak az 1millás 9est
Na gondold ezt át kicsit, de ma már nem dobhatsz újra
sajnos a zőőőd nálam nem pálya Az olyan kerítésre való szín szerintem
Lehet még meg is ől a bőszídet ott lakik a szomszédodba bazmeg
halod Sanya huzd vissza a csiga szarvad,üljél bele egy lavor hideg vizbe,és ereszkedj le a szlovák töltés oldalon,és huzzál a boxodba ha sokat kötekedel,ki toloncoltatlak az országból,és fizetheted egybe vissza a diák hiteledet
Dögkútban zsákokat, ebédre családnak?
Legalább lenne egy rendes motorja
A kor egy állapot, de fogok bontogatni hamarost No para
...és szóljatok Pipinek, hogy spanolás nélkül is mennyiért viheti
Szabad választás volt. Nem neveztem meg senkit, de te látom felvállaltad Nem szègyen az. Most meg fogsz fenyegetni
Szekibátyám, azt a kipufogótartós üzletet nyélbe üthetjük, ha kezedbe akad!
Hülyék
Na már vártam egy tapasztalt, csatalovat aki idejön és megmondja ki a faszagyerek. Ki hol hányóra! Álljon mindenki a a sarokba. Ha eddig normálisan beszélgettünk, akkor most ő megmutatja hogy lehet itt tapasztalatból ám bár intelligencia nélkül leoltogatni mindenkit. Nyúlkálsz a pénztárcámba? Még is ki vagy te?
Hallod, új rendszer bontogatásról beszél, miközben ő nagymotort még csak képeken nézegethet a 21 évével
Na te ki a faszom vagy hogy csak igy jott mentibe csorozol meg parasztozol ?
uuuuuuhh......... csak el ne süljél baszod
nekem semmi problémám vele,a hirdetést sem én raktam fel,és rosszat se szóltam,de látom meg beszéltétek,amugy nekem tetszik,olyan szip züd ;) fogadd meg a tanácsom ha rám halgatsz akkor el jösz egy fórum buliba,és Pipivel össze spanolsz........estére már az 1,2-is megadja érte
Mit magyarázkodsz nekik ?
Tenyeres talpas kis parasztgyerek a topik fele
Neked 1 millert èr, akkor 1 miller ès kèsz. Killergyerek èletèben nem fog dobozból rendszert bontogatni, arra mèrget vehetsz
Valakinek eladó MHR Aerox ?
1.2+apróba van nekem, most 650be vihetitek
Nekem is tolják a rossz dumát, hogy van 150èrt is.
Csóringereknek nem elèg a csórósága, de mèg unalmában meg is szól. Mit fáj nektek, ha a tulajnak ennyit èr ?
Tényleg nagyon szép, de közel ennyiért már jó állapotú 04-es ZX10-et dobálnak utánad...
Ezt csak olyan fogja meg venni akki gyujto vagy valami telizsak ujszulot akinek lilaja sincs a vilagrol ! Nem bantaskent mondtam csak sajnos ma ez a tendencia de ha van egy kis gogyid meg tudsz valamenyire nemetul vagy a kornyezetedbe akkor fel teszed wilhabenre mobile.de autoscout24 re ott kerhetsz akar 4-5 ezer eurot erte es nagyobb az eselye hogy el viszik
Megbeszéltük, kicsit félre értettem akkor ...
A motor valóban keveset futott és valóban szép és olyan állapotú is.
Ha valakit érdekel ...
Én is kivettem minden plusszt a motorból mikor eladtam!
A VFR-t eladtam 7 ért aztán még a sallangokat 105 ért.
(rugóstag, Givi doboztartó,Superbike kormány, Remus dob.)
Ha benne hagytam volna akkor sem adtak volna érte többet.
Drága Zoli! Nem azt a világot éljük hogy az belefecskendezett extrákat két kézzel hálálják meg pénzformájában a vevők.
Szép a motorod és keveset is futhatott. De Legyen szerencséd vele. Félre ne értsd nem fikázunk. Csak ez a gondolat menet nem reális Magyarországon.

Lehet lesz olyan aki megadja ezt a pénzt. Az én szaromért 550 et sajnáltak. Hívtak is szombaton hogy megvan e még. Mondtam hogy még meg is lesz me ez már nálam marad még egy jó ideig!