Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pl. Gyilkosnak a garázs falára, azt amikor jönnek a cimbik lehet vakítós mese délutánt tartani, hogy hogy gyíkota a gépsast
jaja én is! nem hogy meghirdetnénk az elkopott lánckerekeket vagy hajtásláncokat!
például ezek mik?ezekért pénzt? mire jók? legfejebb macskát dobáli
baszod,mi egy szemét telep ez az OLX olyan kacatok vannak fent,hogyha a garázsba a lomot meghirdetném,milliomos lennék
Azt látom /a feszültet nyugodtan írhatod kis f-vel/
Nem vagyok Feszült!
Tényleg ne feszülj már be állandóan ha megszólítalak
Szexepil.
nem vagy felejthető arc
Valahonnan csak ismerhetsz már, ha más nem fényképről ha már ilyeneket írsz. Nyugi, oldalra simítom elfér benne.
Remélem füled elfér benne
Megvan!
végre van egy használható mail címed.
kiválasztok egy jó kapcsolót és elküldöm, így rövidre zárjuk a kört. viszont utána ha nem jó akkor lehet gondolkodni.
hát ez a gép majdnem olyan mint az enyém, hirtelen azt hittem hogy az én vasam :-)
már nemcsak kimérve de cserélve is van de tök feleslegesen már a főtengely jeladó a veztengely jeladó a trafók az elektronika minden cserélve van, most már van pár plussz cuccoma géphez
nagyon keveset motorozott benne. volt egy balesete aztán újra motorra ült a gyerek de azt mondja fél a kanyarokban. Feladja az egész motorozást. Elad mindent. Ez egy 120e forintos sisak. Hidd el használttól én is viszolygok de ez nem tűnik használtnak. De mingyá hozza és kiderül....
Meg ha jo alapotu
Jaja sajnos, már nagyon mehetnékem van
köszi megvizsgálom majd , kawaszekivel már nézegettük a dolgokat mert volt nálam elvileg minden vezeték jó meg a csatik is már a gyújtáskapcsolót próbáljuk meg vmikor ha az sem akkor viszont kezdem tökönszúrni magam