Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2000 és az utánnié más azért. az csinosabb... nem is egybe van...
Enyémet is megleheten csinázzni csak kell egy flex. De szarom le a raptorral még mutat is valahogy....

Mastek nem szól elég jól? ? Pedig csinos és biztos jó hangos is, nem ?
dobd már fel a muzzys képet.
Nézzd meg az én mocim csináltattam összekötő csövet hozzá s mutat is vala hogy.
Most csak én vagyok így vele vagy más is. Szerintem csúnya azzal a kerek dobvédővel egy ovál dob. Az kerek aztán jön az ovál dob.... Kiábrándító.
Hót szar az egész 98-99 es egybe rendszer. jobb lenne csak egy sima cső lett volna a végén. Neeeem tettek egy tányért rá amire 3 furatot raktak. azt meg védi egy másik büdös nagy tányér. tehát ha totál más dobot is rakol rá nem mutat mert ott az a okádmány.......
köszönöm a képet , lehet hülyén hangzik de olyat szeretnék amelyiken a Leovincs SBK felirat meg van kívül belül és jó mély hangja van.
fotót tudsz küldeni rólla?
Későn értem ma haza igy csak ezeket a képeket tudom felrakni de szombat délelőtt csinálok pontosabb képeket.
Szeki meg kaptam ez emailt köszönöm, s várok türelemmel első a gyógyulás ! Reméljük csak javulni fog a helyzet, ne sürgesd nekem ráér ! De nagyon köszönöm a tájékoztatást.
Sziasztok
csak ő nem tud szerelni, nem is akar. mondjuk idegesíti is. kapcsoló meg elfelejtettem vinni. ez alap lett volna
Van olyan gyújtáskapcsoló amiben van egy dióda! Lehet az adta meg magát!
neked pedig még tartozom később írok üzenetet.
már 2db cserélt
igyexem minél hamarabb küldeni a képeket az általad adott email címre.
1 db kell akkor ha 98- 99 evjaraté. Email cimre egy fotot had kerjek rola! bojtor.imre@freemail.hu
nekem még van zx9 gyári plexim 4000/db
gyújtás jeladót kimérted? ha rossz nincs szikra
köszi a segítséget hátha meglesz a megoldás.
volt nálam mert pár nap múlva erre járt hát rápróbáltunk másik elektronikát meg biztositék dobozt de elképzelhető hogy a gyújtáskapcsoló a rossz, még egyedül azt nem néztük meg itthon, ahol volt a szervizben azoknak nem hiszek el egy szót sem.
Mert nem ?
Majd lőjj fotót!
Erre azt szoktam mondani, hogy attól hogy a szart papírba csomagoljuk, attól még szar marad
En most vettem meg a sractol elvileg ma fel adta postan enyiett ajandek volt ! Kivancsi leszek milyen lesz mert a gyarival meg a kinaival pont a fejemre tolja a szelet pedig nem vagyok valami magas
nem fosozunk