Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha 99-esre jó akkor nekem kell a plexi
Halló emberek! Vóna egy kérdésem. Szerintetek heréljem ki a gyári kipufogót úgy mint a himijé ahogy volt vagy van egy leo vinci ovál titán sportdobom azt faragjam egy kicsikét rövidebre, szerintetek mellik szólna szebben?
Jó a plexi reklám!
szi küldöd a plexit után vétellel ? mert ha igen akkor adhatod is fel

cím: 5085 Rákóczifalva Kossúth Lajos út 77
név: Csimbók Tamás
köszönöm zsolti.
Sziasztok! Van eladó ZX9 2000 évjárat tól dupla buborékos, sötétített plexim eladó! Használt de hibátlan állapotú! 5000Ft
Kawasaki ZX 10 -hez "2004-05 vadonat új GYÁRI(Amerikából rendelt, de nem lett jó a szín) komplett farokidom(20 000Ft) és bal oldalidom(10 000)ft valamint használt karcos, de teljesen ép ball oldali fejidom(5000Ft) érd: kawarobi73@gmail.com
Szia!

Jött zx-6 zx-7 zx-9 98 tól egy pár motor ha szükség van valamire
köszönöm
Én nem tudom. Nem értek a lovakhoz. Jóiccakát elvtársak!
Ezt mindenki maga dönti el kitartja-e vagy sem. Mindenesetre, ha én eldöntöttem, hogy el akarom adni valamimet, kocsi vagy motor én inkább bekínáltam egy kicsit a piaci ár alatt. A legtovább 1.5 hétig tartott eladni az egyik autóm. És nekem se kenyérre kellett, pont nem érdekelt 50-100 ft ide-oda. Általában nekem addig már mindíg megvolt valami újabb csodám a régit meg akarta a fene kerülgetni. Lehet kitartja azt szerencséje lesz, megy rá valami ős zőld fan ki tudja senki nem jós
Az is lehet rajta marad évekig és az idő a vevő malmára hajtja a vizet
Amíg a szocializmusban a kínálat határozta meg az árakat (lásd. választhattál vagy 5 autó közül) addig a kapitalizmusban a kereslet teszi ugyanezt Amiből most nem olyan nagyon sok van, pláne amelyik fizetőképes is.
Én most csak látatlanba mondom egy gurigáért nem fog kígyózó kettes sor összejönni az érdeklődőkből a kapu előtt. A telefon sem az állandó kicsöngéstől merül majd le El kell dönteni, hogy valami eladó-e vagy sem, ha eladó el kell tudni engedni Nekem erről ez a filozófiám, viszont nem is maradt rajtam egyetlen rom sem
Azért sír, mert nem vesz neki az apja ilyet 2000 ft-ért.....
az meg eshet
bazmeg kisebb gyerek ágy nem volt te is orditaná ha abba a szövött kosárba kéne húznod a lóbőrt
Zoli, sztem nyugodtan tartsd ki az árát.
Aki ezt a típust szereti, és nem 10% önrésszel akar motort venni, hidd el elviszik...
Killer papa,
Pont ez a gondolkodás a baj. Ezért esnek a motorok árai több 100e forintot, mert az emberek szarér-hugyér adnak már mindent.
Én teljesen megértem h.zoli77-et. Én is ugyanígy csinálnám mint Ő, ha el akarnám adni a motoromat. Annyit kérek érte és kész, és full leszarom, h mit lehet annyiért kapni. Vagy elviszik vagy nem. Biztos nem kenyérre kell neki a zs...
Még titán. Életkor 21, kutttya álcázott pit és gondolom lakótelepi munkaruhában nyomja/susogós melegítő/
Kicsit perverz vagyok!
Na mindenkinek CSENDES, NYUGODALMAS jóéccakát kívánok
áhhh nem szabad nyakalni. Biztos jó gyerek volt. Azért bontogatja a csomagokat agyba- fűbe. No de a Jézuska ilyen sokat késett?
Törpicúr! Nyugodj le! Gondolom az verte ki a biztit, hogy nem tákmák moci amit ráadásul nem google fordítóval szövegeztek./az utóbbi időben csak ilyenekre gerjedtél/
én arra értettem, hogy ő bőszít téged cserébe megnyakalod
Most én vagyok a bébicsősz míg az annya fürdik
Nem is megyek most haza egy honapig de amugy nem akkarom en bosziteni csak kicsit erdekesen koszont ugy gondolom ez itt nem szokas
Így igaz ott a pont