Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tessék egy khemion ami betartja
na itt van egy benzinzabáló heresérves köcsög amék nem akar oda érni ahová elindult, hogy szakadjon anyjába a feje.
stift 2 hogy zabálnák fel a férgek a belit
a 80 -an jelzem 70 az ópelen, 10 a csalás
jövö 7 vége?
értem miért menekült
jézus ereje
hát téleg nem sok mindent néztek a 4 kereküek........vártam is mikor lesz további Cras
mija jóistent csinált az az ökör Szerencse, hogy a cimborát nem küdte le, meg az, hogy egyenes szakaszon szépen kiforogta-csúszta magát a gyerek. Bár megnézném ugyanezt egy rövidgatya-poló combóban Láthatólag komolyabb sérülés nem történt. Az autósok nem nagyon izgatták magukat csak úgy hasítottak tovább mintha mi sem történt volna jó, hogy a volvó track előtt letölták a romot mielőtt maga alá gyűrte volna az egész kócerájt pilótáosoktúl.
hát nem tudom, ha egy fél kilencessel felszálna szeki a helyi járatos buszra kellene-e külön jegyet váltani a kacatoknak
hát ja ez így van A mostani furgonok, kombik ugyan elpötyörésznek 5-6 literből, de azok még drágák, mire olcsó lenne akkora meg szarrá válnak
tömegem,közlekeDIK
hat szeki az a helyzet hogy en meg olyan hasznalt autoval ami 15even felul van, szinte semmit nem fogyaszt gazbol,benzinbol,gazolajbol,magyarul ingyen megy na meg nem romlik el soha,orokke tart,a fel vilagot bele lehet pakolni meg nem talalkoztam
ja meg kb 300e ft
igy nehez lessz megfelelo autot talalni
de ha valaki raltalalna az engem is erdekel
ezzel arra probalok utalni hogy minden jarmunek megvan a maga hibaja betegsege es persze ara
ezzel egyutt kell elni es tudomasul venni
vagy van meg1 megoldas,ugy hivjak.............tomegkozlekedes
3 dolog körül forog az életem.

1. hasam
2. Egy tenyérnyi lyukas hús
3. motorozás

szeretem az 530D-na
a tévhittel ellentétben az ukránoknál is jobb a gázolaj,igaz nincs anyira leefinomitva,igy jobb a kenése,de nagyobb a cetánszáma,és ezáltal több a károsanyag kibocsájtás..........ezért tiltanák errefele,na meg az a kis sunyi adóhivatal is benne van a tiltásban,Navocska nevecskén
Előbb egy konyha, most meg ez a motor; tiszta őrület ez a mai nap
Írj neki mailt, azt jön a válasz, hogy külföldön lenni, küldj pízt és küld motor
Oké hogy vannak rajta sérülések de miért ilyen olcsó?
http://www.kepesmotor.hu/april...
kajáról meg csak ennyit Szeki,vártalak,most lenne kóstolód ha gyüsz
még az oldalán is hasit
geci mennyit csúszott csóró motor azt hittem sose áll meg
nem az enyém ez csak szálló ahol vagyok