Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Onnan levettem hogy nem szereti a versenyzőket. Hogy mikor kint beszélgettünk a műhely előtt akkor jött a Z750 fekete. Aztan azzal indult kifelé a kapufele hogy "Miért nem állllllítod máááá le!?!?!?!" Szomszédok miatt, gondolom én. Nem is őt zavarja hanem a szomszédokat. Aztán a szomszédok őt....
gyöngyösihez vittem a motort ott!
jóccsaka.
kihagytad hogy nem kotyfasztottál neki kaját
csinyájtasss magadról óriás pósztert és tedd ki a fiad szobájába. hogy megismerjen ha azt kell kimondani neki hogy apa
280 a vég. hallgattam már annyi sopánkodást hogy immunis lettem tőle. már amint alkudozni kezd nyomom ki a telefont, gazdag ország vagyunk, sok száz -majdnem embert írtam - érdeklődőnek van sokszor 50 ft-ja hogy rabolja az időmet.
mondanom sem kell hogy a 390-ért hirdetett egy első lámpával több meg egy faridommal az elkelt. nekem 4300 akármennyi a műszakim és a rennszámtáblám 6500+850 a cimke, arra meg 120 a forgalomba helyezés.
na azzal is várnék azt is én hoztam össze
egész nap nem aludt a kis rohadék ordít Még jó, hogy dolgoznom kellett. Viszont holnap nem kell csak este.
Várom a hétfőt akkor reggel héttől 11-éjfélig dolgozok
ne tedd..........mert ki derülne hogy átkozó cigány vagy és jövendő mondó
Ennyi erővel feltehednéd 9363 balesetét is vagy akár másik 100-at. ehhez itt nem sok közöm volt tudásügyileg ezt benyetem aszt jónapot. Ellenben nekem van rólad olyan videóm ami a saját balfaszbénaságodból adódik Fel kéne mán tenni érdekelnének a kommentek
erika össze hozott neki egy nyűgöt
faszom pont most akartam be rakni neki egy saját képét
tényleg nincs most még egy nyűgre szükségem Csimbinek igaza van.

Szeki te meg addig vedd el csimbi 800 juróját míg van neki
Nehogy kifolyon ez az összeg a farkán a müncheni éccakába
motorozni......azon vitatkoznék...de parkolni azt tuti tudol
Na eddig ez úgy volt, hogy aki azon akart röhögni, hogy hogy fikázok az mind pofára esett És a saját motorjával
Én tudok motorozni néhány itt lebzselő jancsihuszárral ellentétben
nem kellet neki ennyi
hozzád csak egy kérdés.........utód meg van,tehát rád már nincs szükség mi a faszé nem veszel valami segrakétát,hogy végre kinézhes 300-nál?
Szeki fogadd el 800 juró 20-a után lehet 300 kiló magyar forint. Pénzből aszt veszel amit akarsz, ne várd itt a dízel cseréket
hát egy próbát megérne,,de jót röhögnénk.
így van de mivel meg kapom az adójóváírásom ennyit ki birok belőle venni felújítás az zavartalanul fog menni ! de csak egy kérdés volt
azt írtad ajtó csempe szőnyeg lesz belőle, újúl a lakás
van egy jó motorod, amit kényelmesebbé kell tenned és ........
a müncheni kúrvák hogy vannak ?
akkor jó van
már csak azért van fenn hátha adnak érte egy dieselt, idomok lámpa begyűjtve. gyári dob műszerfal tartókonzol duda első sárvédő lábtartók ülés megvan. a bajai 450e -ért eladó, de biztos lesz 400-ért is komplett csak várd ki. voltam egy helyen....... az összes naked motort eladták, már az idomos 600-asok is elfogytak. csak azokat keresik meg a bmw-t. leáldozott a sport bringáknak, én attól még bírom és hajtani is fogom őket. amíg át nem költözöm az ország másik szegletébe....