Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oke csak szoltam ha esetleg nem kaptad volna meg
persze persze. vagy sokat ittál, vagy dupla csíkot szívtál fel az kék osztriga bárban
áhhh, nagyon sok mindentől függ ez. Nem minden motoron szól jól.
Egy motor meg egy dob kapcsolata olyan mint az embereké. mindenki keresi az igazit aki illik hozzá! Na minden motorfajtának van egy dob valahol a világon aki rá vágyakozik és együtt valami fantasztikusat alkotnak. De más motorral már lehet nem ilyen lenne a szerelem. Együtt lennének de nem lenne az igazi a kapcsolatuk. Remélem értitek!
szeva! igen megkaptam, de még van amit még tudok ajánlani, holnap küldöm a választ.
jó áron dolgoznak, de nekem bejött az acél bódis hangja
Sogorom a héten hozza haza Bodiséktól a Z1000-ret. Ki volt állítva a Hungexpon állítólag. Nagyon be van sózva.
nem értem
Kűdtem mailt
meg bárpult,meg bár szék,meg 2 liter pálinka
Leo vince karbon,de szerintem ha meg van a dob csak utána csináld a karbi szinkront.
már átalakitó meg van
csak egyszer legyen meg
Bódisz,Bódisz,Bódisz
márkás és minőségi dobot válassz. abban az árkategóriában már akrapovic yoshimura is elérhető. de előbb hallanod is kell a hangját, mert utána nehéz eladni. a bódis dobokat is lehet preferálni.
érkezni fog egy 2001-es zx9R kék színben 26 000 futott km-rel, ha valakit érdekel akkor jelezzen mert hamar elkapkodják majd kb 500 e ft + forgalomba helyezés áron, de ez még nem biztos. akit érdekel keressen meg.
Á nem vagyok szigorú,egyáltalán,rájöttem a dologra már tegnap este.
uhh, de szigorú vagy! neki nincs összekötő cső variálási lehetőség, 3 csavar és cseréli a végdobot. sokaknak ez a gát egy jobb cső felszereléséhez.
Ok ,megértettem!
üdv! írd oda hogy 95-97 évjáratra.
Kawa kipufogóm KHI K 330 eladóbb mint valaha 88rrxx@gmail.com-ra jöhetnek ajánlatok.
Mindig ez a béna indok...70-nel szaladgálnak az autók a hungárián, elég nagy a hangzavar amúgy is, oda üvöltős dob kell, hogy meghalljanak. De felőlem rakhatnál fel bármilyen dobot, amikor szól a zene kakaón, pont nem fogom hallani. Szóval zajszennyezés