Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Városba megeszi a 10et, ha dinamikusan szeretsz vezetni, ha az 1.6 102lovas csodáról beszélünk. Városon kívül klímával megáll 7-7.5ből, 140es utazóval.
számomra ezek haszontalan járművek
ezzel sem dolgozni nem tudnék, sem horgászni menni. Ezzel legfeljebb a biciklistákat ijesztegethetném az út szélén
nem tom egy audi mennyit zabál de egy 1,6 os motortól sokallanám a 10-12 litert. Talán a 6-7 litert elfogadhatóbnak találnám
ebbe nem sajnálom ez teszi a dolgát
most ajánlottak egy 1.6 benzin a4-est a zx6-osért. nem dieselt
beszarok 10-12L kell abba a rohadék benzintemetőbe. az unoka öcsém a6 1.9 tdi-je kiírt 4.6-4.9 között városban klímával
Egyébként én tovább megyek nálad Az összes fosszilis energiahordozóval működő gépezetet betiltanám. Igazából nincs rá szükség A mai kor tudományos állása szerint ezen 50 évvel ezelőtt is elavultnak számító technikáknál, van sokkal hatékonyabb és olcsóbb A gond ott kezdődik amíg egy deci olajat rejt a föld gyomra, vagy egy köbcenti földgázt, itt nem lesz hathatós változtatás Úgyanis jelen állás szerint, a pénznél és a tulajdonjognál viszont korszerűbbet mégnem találtak még ki
ebből a hozzászólásodból azt vesézem ki, hogy végkép betelt nálad a pohár ópel terin
be tiltatnám a tetves benzines ótók gyártását
egy komplett technikai csőd az egész benzines faszság!
ugyan azt a kasznit elhúzza egy sokkal nyomatékosabb és kétszer takarékosabb diesel motor. egy szarkupac az összes benzines csoda
már majdnem ingyen van a benzin Pipi.........gondoltam is hogy el ugrok hozzád..........1-2 hétre
nehogy az legyen, hogy úgy kelljen kölcsönkérni bengára valamelyik kollégától, hogy haza tudjál jönni
szerintem azokat valóban csak nézzed, nehogy levegyenek egy havi fizuval
na megyek meg nézem mi a helyzet a müncheni kurvákal ha már nem evet haza a fene hétvégére
te nagyon hülye el mondtam hogy az a német dobozok 25 cent ez osztrák ergó lófaszt se ér mivel nincs rajta vonalkód
Meg unalmadba spáros aludobozokat össze, ahelyett, hogy jó pízé leattad vóna
2. jösz ma?
én mindent csinálok épen mikkor hova küldenek álltalában alu mert kevés ember van rá de szoktam saválót meg szénacélt is csinálni és nem csak paneleket most ép metró, vonta, mercédesz, bmw, alkatrészeket hegesztek alamáriumból előző helyen pl robin wiliems koncertre csináltam kivetítő tartó álványt alu és szénacél volt előtte saváló polcokat pl
Csimbi te nem paneleket csinalsz? Vagy az regen volt. Ez meg most van. Mar ertem miert is volt az a heggesztos vita koztunk.
Fos az egesz ! Az alu pipikem vlamikkor a 90 evekben meno lehetet kipufogonak ma mar a karbon es a titanium korat eljuk
Nagy tobbsegbe eddig is azt hegesztettem bar mar nagyon unnom alig varom hogy itt le teljen ozt at rakjanak mashova hatha ott nem alamarium van
25 cent
Akkó hordjad magyarhonból kifele, mer kezd mostanság qrva sokat érni 25 cent 0,25 x 323= 80,75 ft egy hétvége buli Pityusszal, aszt símán megvanb a benga oda-vissza
Álumájniumot heggesztel
Csinálj a 9 hez aludobot
Csak valahogy vonal kodot kene hamisitani bar a magyar ciganyok mar egyszer meg buktak
na az elég jo