Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

en meg tehettem hogy el torjem mivel nem vagyok motor szerelo de foleg nem VASUTAS azt meg havernak meseltek hogy el kunyetaltad a vezermu lancot de eleg csak szetnezni a sportmotoron tobben utalnak mint a sedut
Csak neked.
Gondolom új láncokat blokkbontással berakva még életedben nem láttál.

...és én legalább a teleszkóp villahídját se töröm el, meg a többi....
ir valóst is a koma,de fele zagyva.......jól van az,majd Pipinél kiadjuk a mérget
Hülye gyerek csak gyertyáról volt szó
A vezláncom vadi új és blokk bontással került be, ha nem hiszed bátran érdeklődj kb. 2011körül rendeltek e a ceglédi kawa kereskedésben tömitéseket, vezláncot, generátor láncot, de keresek majd fényképet neked, ha találok bemásolom...
ez egy fasz en mar ra jottem hallotam a nagy dolgait mastol el kunyiza a hasznalt vezlancot mert hogy az meg jo az ovebe es itt meg adja az okost hogy mqjdnem blokfel ujitast kel csinalni egy vezlanc cserehez plusz a tobbi baromsaga

a zx-9r bol sokal hamarabb ki hullik a valto mint egy k2 1000 -bol plusz jobb futomu erosebb blok kb ugyan annyit ki bir mint egy kilences de azert hajtja hogy szar a gixer neha szivesen be szolnek neki de inkabb nem allok neki veszekedni
ez egy barom gyerek itt éli ki az ovodáskori elnyomást,és már mindenki kacagja,szerintem Ő is saját magát
Én Yamaha kereskedő szájából is hallottam már hogy eszi az olajat.
Hozzáfűzve hogy ezen nem kell meglepődni. Ez Yamaha!
Nem rossz motor az R1 csak a jó motorokra nem Yamaha matricát tesznek.
" minden erősebb motort le kell köpködni? "

Nem, van sok jó erős gép is.Bár nekem nem kellene erős gép.
Csak neked csak most pár jó erős gép: cbr1000f, cbr900rr, duci999, zx12r, stb....



"Mégis mi a baj az R1-l?"

Tudod te jól, ne add a hülyét.Kiváncsi lennék, ha csak bármilyen R1 -s fórumon rákeresnénk az oil, cylinder head noise és hasonló szavakra...
Persze lehet hülyének nézni az embert, hogy ebbe más olaj kell, meg a gyilkolás miatt kell szelepet cserélni.A töltés meg csak egy véletlen gyártási hiba miatt. Az olajszint érzékelőt is meglehet magyarázni, hogy csak a tulajdonosok érdekében, csupa szeretetből és gondoskodásból szerelte be a gyártó.Inkább engem ne szeressen ennyire a KHI ltd. , de az olajam maradjon a blokkban.

Nemrég találkoztam egy r1 tulajjal, kevés km, de a gép eladó és amennyire odavolt érte a vásárláskor....
Mégis mi a baj az R1-l? Melyik évjárat? Nem volt elég a Suzuki köpködés, minden erősebb motort le kell köpködni?
Miért is?
Tudják ők maguk is milyen a motorjuk....
...olyan, mint az R1
Minden nap áldom a napot, hogy még részegen se álmodtam olyan butaságokat, amik szerint R1 vagy TL1000 tulajnak kellene lennem.
Lesz azon még több karc is....(tapasztalatból tudom)
Idomot le és a repedéseknél megjavítani azt annyi vissza rakni úgy...
Repedést gyorsan javítsd meg ne tudjon tovább repedni!
Mikor majd szarrá töröd rá ér akkor festegetni.
mind a két oldalra?
Dehogy is nem. Bandi megcsinázná neki emberi áron.
az oldalidom volt már festve elüt a színe a fejidomtól, na meg hiányzik belőle a lila dekoráció.
de ahogy nézem már ez se gyári fényezés

be viszed egy komolyabb festékboltba és ott már kavarják is a szín 1300tól kb 2000 forintos deci áron
Ennél többet nem tudok segíteni. Ha ez nem jön be akkor kevertetni kell a festővel.
választott keresési kritériumok

gyártási év: 1999
gyártó: KAWASAKI / MOTORCYCLES / modell:
színcsoport: Kék

modell inform. Var. SF gyártó színszám szín megnevezés tól ig MCS no. OC BC KH PUR WBC PUR HS
? KAW 7000M BLUE X
? KAW 7003M BLUE SCURO O-5-0425-3 X X X X X
ezt nem fogod tudni javítani kicsi pénzből

mivel a 99 évjárat fényezéseit két rétegből oldoták meg van egy alap ezüst és arra fújnak egy áttetsző bázis színt
Nézd meg a MIPA festékek közt . Elég sok típus és évjárat van benne.
nincs színkód a motorban. festékboltban találsz motor színkódkártyát abból kell kiválasztanod a színt. egyébként létező szín én is abból fújtam a sajátom és jó lett a színe.
üdv

segítséget kérnék ZX9R-hez mert eldőlt és újra szeretném festetni az idomot .Festésre elő is van készítve csak azt mondta a fényező hogy pont eredeti színt csak akkor tud ha megvan a színkód )Hol lehet megtalálni a motoron a színkódot? (autónál a csomagtartóban szokott lenni egy "matricán") 1999-es évjárat KÉK színű
nem az egész motort festetném azért lenne jelentősége.

Segítségeteket előre is köszönöm!
mégy vissza dógozóba?
bogyesz te is voltál vért adni?