Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!van egy zx9r-em, váltócserés volt kicseréltük a fogaskerekeket kompletten összeraktuk és dobálta a harmadikat de a többi sebességet szépen veszi. Előre is köszi ha valaki tud segíteni.
Sziasztok! Végre bevásároltam, úgyhogy már én is 9-es tulaj vagyok
Az sajnos nem publikus. Bocsi, de annyit mondhatok hogy leesett az állam.
Megkérdezhetem, hogy mennyiért csinálta?
Mondjad már ennek a kölöknek hogy regisztráljon már be ide,hagy nézegessem néha a "motoromat"
Persze ha rak fel képeket..
Vagy fotózzál te sűrűbben!
Nekem is elborult, mély karcok..... flip flop gyáris festés.... stb...
Ki lett restaurálva! Fasza lett! Szerintem tied sem gond! Még a csikó is megúszhatja! András a te embered!
őt keresdlink ő kijavítja az airbrust is.
1. az fasza. akkor az a melóhely is mézesmadddddzag volt.
igen ma reggel kezdtem egy másik helyen melózni.
milyen fazer? a haccazasok mind jok.fasza motorok.
Van olyan ami igen. Kereskedő szerint a 2004esek, más szerint a régiek. Nálam nem kellett utána tölteni se.
A Fazert is emiatt nem tudtam eladni, mert rossz a híre.
A jeladó nekem is előjött a 2006-oson, csak egy hiba lámpa attól még van olajnyomás és a szint is jó.
Más bajom nem volt vele. A 99-esnél nincsenek ilyen gondok.
nem sérült mindkét oldala csak a jobb
eldőlt a moci

karcok lettek rajta ezt sajnos nem lehet polírozni mert elég mélyek , be lehetett volna ködölni de van rajta egy Airbush festés és ez is sérült , no ezt végképp nem vállalja senki a kijavítást ezért a moci mindkét oldalát és a fejidomot szeretném átfújatni (így eltünik az egyszarvú róla )
amúgy szaladtam Egerben egy 60km-es (küldözgettek egyik helyről a másikra) kört UNICAR -ál van festék keverő egység pont zárásra értem oda , azt mondta a srác hogy holnap megnézi a gépen (elvileg ki tudja keverni)

sérülten néz ki így: (élőben azért rosszabb)
gyááá
Mind két oldala sérült?
üdv

Candy Lightning Blue "E1" a gyári színkódja
fényező elvitte kikevertetni a színt de nem tudták .....(Miskolc - Standox)
ott azt tanácsolták hogy a KAWASAKI márkakereskedésben rendeljük meg.........



nem gondoltam hogy ennyire bonyolult suínű ez a motor

HEVES vagy Borsod megyébe tudnátok adi egy címet ahol kikeverik?
nem szoltal teny es valo csak itt arcoskodsz szerintem a kilences topik 90% kurvara nem kivancsi a tanacsaidra plusz meg nem jottel meg nagyon jo kis banda volt itt de miota te meg par hozzad hasonlo meg jott csak a fikazas esz osztas meg veszekedes megy !
bogyo tudod ezekel en is rendelkezem
en jobban elek nem tudom mirol beszelsz
A "szent írásaimról" csak annyit, hogy nemrég volt itt egy zx9r amit szétkaptak váltóhibásan...
Megköszönték, hogy mondtam mindent mossanak el és bontsanak szét a kopadék miatt, majd kérdezték, ha elakadnak a szereléssel kereshetnek e.
Elakadtak, megkerestek, segítettem(egy rugót kihagytak), kérdezték mivel tartoznak. Mondtam semmivel, mert nekem 3másodperc volt az életemből, ők meg most vették a mocit és kevés a lové.
Megbeszéltük, ha odajutnak megkeresnek újból és karbiszinkront meg szelephézagot lövök nekik.

Látod van aki illedelmes és felfogja a tapasztalt tanácsot és van aki lebarmoz mindenkit, mint te!
Most is hozzád se szóltam, te unalmadban lebarmoztál és valótlan állítottál vagyis meghazudtóltál...
...de sebaj a vezérműláncom köszöni megy, hétvégén is csak úgy pergett
kügyem a fekete ótót Csimbi? van még a kerités oszlopból meg a drótból is,én nemrég vettem egy párat
"azt meg havernak meseltek hogy el kunyetaltad a vezermu lancot "

Aha értem, hallotta a süket, hogy a vak látta a nyomorékot futni
Így kezdődnek a legendák, de sebaj legenda lettem

Nekem meg a haveromnak azt mesélték jobban élünk, mint négy éve.Haverom mondta nekem.
amugy meg engem kurvara nem erdekel mit es hogyan csinalsz a gepeden csak ne nezzd a tobbi embert hulyenek ennyi nem kellenek ide a szent irasaid eddig is meg volt tunk nelkule
Sőt kérdezd meg szekit még a hátsóféknyereg műanyag fedelét is megvettem tőle!
Te gondolom vagy olyan marha, hogy nélküle motoroznál.
Meg a láncvédő műanyagot is megvettem a gépre ami szintén nem volt rajta. Ezt Tiszavalahonnan vettem, régen írt a fórumba a srác, SF gépet épített vfr hátsóval...

Van aki rombolja(vagyis kiköszörüli a blokkot) és van aki meg javítja(új gyári vezlánc blokkbontással betéve és minden lemérve!)

De szekit megkérdezheted gyertyapipát is inkább 700Ft drágábban vettem töle hibátlan gyárit, mint új fos utángyártottat aminek rakás szar a por és nedvesség védelme!

Csak ennyit a "nagy dumáról" meg igényességről.

Tudod aki majmot tart vegyen neki banánt is!