Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

703781937 ha nem tudsz email-t küldeni.
jöhet.......
én is most értem haza , a melóból.
alant az email címem
küld át a számát érdekelne.
kawaszeki@freemail.hu ha tutu-t nem érdekli
Itt jó idő volt, ép jön valami felhő. Most értem haza.
Köszönöm a közreműködést! Mailben küldött képet, beszéltem is vele, de átadom a lehetőséget másnak. Az ár jó, ennyiért tuti elviszik. Nekem csak annyi a gondom vele, hogy nem E szabvány (nincs hozzá db killer) felénk meg ezt nem igazán díjazzák a rend éber őrei.
esoben?
Ne mossátok már! Motorozzatok!
Kb úgy szoktam. 300-400. Mosni szoktam 700-1000ként, vagy ha megáztam, akkor rögtön. Amikor megvettem, akkor a csapok kicsit rosdásak voltak már. A lánc még bírta volna, de le kellett cserélnem. Mondjzk nem értem, mert az előző gazdi 10 évig elég gondos volt. Normális sprayvel fújta stb. De kb4-5 év alatt sikmán lehetséges szerintem.
Elég gáz ha hagynak egy DID láncot csak ugy berozsdálni.....
400km után fújnád nem lenne rozsdás
Nekem annyira nem szokta. Mondjuk elég sokkal kísérleteztem, de most megálltam a Motulnál. Szerintem jó. Fújás után egy pici jön csak le belőle, azután meg kuss. Kb 700-1000 km-enként lemosom, oszt cső. Tök mindegy, ezek a D.I.D láncok úgyse fognak 30ezret elmenni, mint a régiek. Hamarabb berosdálnak.
Majd szólj ha találtál ilyen "ipari" pumpát!
Baszki ha jól értem ezt a hülye náci nyelvet fent a forráskod meg minden.
Megkell építeni, pumpának meg jó ipari is a vakeráról....
Max a 24voltos pumpának egy dc dc inverter....
Na átlesem a weblapot, télen mikor nem lehet sokat motorozni majd megépítem :D
Mert a lánc spray nem? Állandóan összetaknyolta a felnit, a gumit, a rendszámtábla hátulját, meg a jóisten faszát is
Egy darabig még brigéciolozgattam lelkesebb koromban, asztán rájöttem, hogy elfér rajta én úgyis elől ülök
Nézd meg a McCoi oldalán mi van benne. Igen van extra.
Ja és nem ejtőtartályos. Pumpa dolgozik benne. Csak a pumpa 45 €
Azt lehet helyettesíteni az Aprilia ditech pumpalyával. Bar az kevesebbet nyom.
Csak egyszer kell megvenni.! Lehet hogy drága de a lánccsere drágább.
Ne is mond, minden szombat vagy vasárnap másé javítom meg gurulok egy laza kört és angolozok....
3-4hete az elsőteló csapágyaim itt figyelnek zacskóban :(
Sőt kb. 1,5éve egyik katonai rádió vevőkészülékem félre dobva, hogy a tápegységét megműtsem.....

Baszki nekem simán 300évet kell élnem a terveim szerint, de abból minimum 100 -t AU -ban akarok kengurucik közt
Miért abban annyi pénzért valami extra van?
Gondolom ott is egy filléres mikrovezérlő...
Persze időt kell rá elbaszni, mire kitalálod milyen körülménynél menyit adagoljon....

Az idő meg pénz, mondta Kohn
akkor kb még X év mire kész lesz