Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyetek motorolni vazze!
Hallottam már olyat is, hogy valaki több száz méterről leesett és túlélte
Nos ennek a jaszkari gyereknek is kb. ennyi esélye van. Én azért úgy gondolom azóta már összekanalazgatták. Mindenki csinál sok hülyeséget motorral, de úgy gondolom, két kiló körül rágyorsítani szűk kocsisor között az már a felelőtlenség csimborasszója...
Isten nyugosztalja
nem reklámozunk taknyolásos videókat viszont a palit sajnálom vagány akart lenni,de jól beszopta a jobról araszosan balra osona autóval ........viszont bizzunk a tulélésben,talán el csuszkált a kocsisor köztött miután földet ért
viszont a kamerája qrva STRAPABÍRÓ, KELLENE NEKEM IS EGY ILYEN
Visszanéztem nem fékezet, csak probálta volna kikerülni a kocsit a jobb kocsisorból. Valószínűleg Ő már nem elemezgeti hol hibázott Mondjuk szerintem ott, amikor gixxert vett
Bogyesz a tiéden nem rakhatnánk föl?
Tudod aszt a "megmutatom, hogy váltok"-osat
Annak legalább szerencsésebb kimenetele lett, mert itt amit linkeltél csodálkoznék ha túlélte volna a csávó még fékről is kiló hatvanról
nem hinném
kb. ugyanaz a helyzet lett volna nálam mint nála
Állt volna a garázsba, krumpliszsákkal letakarva
Eddig még motorkálni idő nuku lenne
akkor forgott volna csak igazán ha te vetted volna mög
Szegény lackó az meg forog az ágyában
Csimbikém hosszú kávét kértél
én meg most
és holnap megint megyek Ilyen a pop szakma
De mit panaszkodok, ebbe a hónapba a húsvétos hétvégém szabad volt
tisztában voltam vele hogy nem lassan mentetek.
9 litert evett a 100-as shell bengábol de 250 alatt nem nagyon volt a mutató

viszont a végére nagyon meg bolondult a gép 2-3-ban állandóan szitált a kormány a kezemben ha így marad kell rá a kormány gátló
nem még holnap gyün a matt fekete a festőtől
akartam fel rakni képet de valamiért azt a képet nem engedi

egy 2007 1000rr nyomtuk
nem bírtam le nyomni de nem is távolodott ell nagyon
az kemény menet lehetett. a matt fekete is ott volt ?
köszönöm.
na mára meg volt a motorozás el ugrottunk meg inni egy kávét 250 km lett belőle

kicsit csipogata a gép a benyátt de most úgy jár mint a doxa a kipuf is szép szürke belülről
Szia.
Itt vannak a képek a sérülésekről,plusz a farokidomon is van 2 db 100 forintos nagyságú lyuk,az sincs törve.Ha elvállalod,akkor küldj légyszives egy telefonszámot ide,vagy a mail címemre,vagy még mindíg a 30-as van?a 854 végű?Holnap át tudnám vinni.
Köszi
Bocs, csak most értem haza. Zargassátok nyugodtan.
Balog Péter.0630/4544032
mail ment