Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Név? Csimbók Tamás?
Hááát... eddig ami kellett cimborának, nehezen kapott... gyári sárvédőt, még keresve sem, ezért megszántam, és cseréltünk az undertailjára, gyári dobot se találtunk neki. Tényleg! Ha kell valakinek egy jó állapotban levő aprókavics dob 9esre, ő eladja.
Szép kövér hangja van. Nekem jó a Leo...
Kilenceshez nagyon jó alkatrész ellátás van.
miért? A kilencesedhez minden sarkon kapsz alkatrészt? Szerintem nem.
A Fuchs jó választás. Én 3szor cseréltem már az enyémbe, 15000 km. nem volt semmi baja, se nem kopog, se nem hangos. Fasza. Csak az a gáz, hogy rendelős, mert ebben a tetves viharsarokban semmi, de semmi minőségi holmi nincs. Hiába van Honda, az is csak azért, mert ott maradt a logója... Mindig előre kell raktároznom, meg postát fizetnem, ha olajcsere van.
Köszi az infót
7100* csak sötétbe gépelek és nem látok csak érzem a billentyűt. De ahogy látom szarul!
Nekem is volt már repsol ,motul de a fuchs jött be ,nem melegszik jó a válltó és nem vettem észre hogy enné.
Nekem nem jöttek be az utóbbi időben legutóbb 8100 volt. Mintha jobban csipegette volna. Meguntam és váltottam mert nagy motul párti voltam.... most Fuchs van benne amit ajánlottatok. Fasza!
8100 kár bele tenni ha nem pályázol, akkor jó 5100 is. Jó hülye voltam hogy bele tettem annyi pénzért! Szekinek igaza volt.
Fuchs
Sziasztok!

Ki milyen olajat használ?
Most cserélnék olajat és a Motul 5100 és a 7100 közt vacilálok.

vélemény?
Ez a baj hogy belpiacos és nincs alkatrész. Ha neked nem gond akkor jól van. Nálam elég nagy gond ha nincs a motoromhoz alkatrész ellátás. Mindent be lehet szerezni, be is tudtam eddig is. Csak nem mindegy, hogy ha lemegyek a sarki hentesboltba és kérek hozzá valamit akkor kitudnak szolgálni avagy egy 2 hétig kajtatok egy tetves alkatrészért....

Nekem is tilt 180 körül. Nem szedtem ki belőle, nem is fogom. Azért van benne hogy kímélje a motort.
250- 400 asoknak az átka a fordulatszám. Pörögnek mint a buszkerék és hajlamosak beállni. Na én ezt nem akartam kivívni.
Hát ezen nincs mit csodálkozni, kábé a 400asok 10-ből 8 belpiacos. Na oszt akko'? :D Ezt nem értem, hogy miért akkora baj. Az eu-smodellhez sincs túl sok alkatrész. Jó, nyilván 200 fölött azon nem látod, hogy mennyi az anyi. De amugy is akkor már csak azon az élvezet a lényeg. Mikor megvettem a csajnak, ugye 180nál van egy tiltás az órában, amit persze rögtön ki is vettem, mikor haza értünk. De hazaúton 4-be is tiltott 180nál. Megy az mint a távirat. Mondta is a párom, hogy mmikor volt sok kawás volt szikoránál. Az meg büszkén domborított, hogy még hajdúból is mennek hozzá. Én meg itthon aludtam az éjszakás műszak után. Szikorához már nem járok, drága minden. Max markolatot veszek majd tőle, azt is azé, mert ugyan annyiba kerül, mintha máshol venném, legalább postát nem fizetek. Kicsit besárgult, és szúrja a szemem....:)
Jappán belpiac!
Össze állt a kép mert jött egy 400 as zixeres csajé. Te meg arra felé laksz. Na hát nem volt nehéz össze rakni. Nem sok motoros csajé rohangál. Oda voltunk csapatostúl költeni a pénzünket. Én már nem tudom mit vettem ott akkor. következő héten megint ott találtam magam.
Igen, épp most néztem a hahun. Nézz utána, kecskeméten van az a 400a, nem a rózsaszín fehér, hanem az azelőtti széria. fehér kék talán. De van a hahun is 350ért. Az is too much? Le lehet azt alkdni rendesen!
Az a gond hogy elég márka hű vagyok de ezek a suzukik már szarért húgyért vannak pályára. Míg azért a kis kawa mocskosul tartja magát.
A hatos még tavaly év végén ment el. Majd nyár végére valamit még beszerzek a hosszú téli estékre.
Miért kérdezted? Mit vettél Bandinál?
háde a pálya motorra gondoltam vagy az 6-os volt? A fene sem emlékszik már.
Hívd fel, azzal nem veszítesz semmit sem. De kecsön is van egy, azt tavaly megnéztem, 300 alá kell vinni az árát, és akkor sztem már megéri. Egy fiatal gyereké. Azért nem vettük azt meg, mert többet kellett volna foglalkozni vele, mint a csajoméval. Mondjuk az drágább is volt.
A kilences vagy velem jön a sírba vagy akkor megy ha meg van a tízesre a pénz. Addig MARAD ! Bár gondolkoztam gsxr en de három mp után jót röhögtem és elvetettem az ötletet
Ő volt!
Igen. Azt hiszem két hete. Amugy nem fekete, hanem lila. De ha a motorját nézted, az a gyári színű, és törve, pontosabban heggsztve van a fejidom. Tankpadot ment venni, mert ratyi volt ami fennt volt rajta. Most várom a matricát a fejidomra, remélem magjön nemsokára. Aztán le is fújom, mert remélem már nem fog vele esni.
Csak tájékozódom még. A hatszázas után jó lenne egy négyest kipróbálni pályán.
Most adtad el a 9 est hee!