Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi én is így gondoltam a dot-4-et csak nem tudtam hogy valóban van-e szavideje...a betétet meg nem ragasztgatom jó nekem a gyári az a biztos
Apropó! Kivel találkoztam ma délután Kecsón a reptér mellett délután? Piros trapéz lámpás. Üdv neki mégegyszer
Én a helyedben nem sporólnék 1500 forinton. Lehet még így is sokat mondtam az árával. Bár a ferodo kb annyiba kerül. A lejárt túró rudit se eszem meg, nem öntenék bele lejárt szavijút sem. A fékbetétben nincs tapasztalatom, nekem most Lucas van, elég jól bírja. 8000et elment és még kábé a felénél vagyok ahogy néztem. Az EBC-t viszont agyon dícsérik a HH-at. Nekem szerintem az lesz a következő. De van itt valaki aki újra is szokta ragasztattni. Ha nincs annyi pénzed rá, az se rossz alternatíva. Mondjuk én nem tenném.
Én egy farok idomot keresnék ugyan ehhez a szériához. (E1) Van esetleg? Tudsz szerezni? Cimborámnak nem a gyári van, hanem a 2000esé. kicsit másképp néz ki.
szép estét, Zöldek és tarkák

Kellemes Húsvétot,jó időt a motorozáshoz és a nyuszilányokhoz
Halihó!Ma szedtem szét az első féktuskót mindenestől mert betét és fékfolyadék csere lesz gondoltam akkor jobb ha a dugattyúkat is megtakarítom lévén nekem új a vas :) szóval a kérdés az hogy van dot4-em még ki sincs bontva de a flakonra az van írva hogy 2011-ig jó...most akkor azt belerakhatom még vagy vegyek újat?Mit gondoltok?És erről a fékbetétről mit tudtok?http://www.kepesmotor.hu/-fek_...
Mennyiért adod?
eladó egy zx9 fejidom plexivel.
kemény
hát az eleje biztos kapott hideget-meleget,fojt az olaj a telóból,első kerék 888-as,és a gumi is tükör,de boritgatásnál olyan érzésed van mintha kifelemenne alólad...........szoval ilyen motoron lehet elnézni egyenesen a kanyart
Eladó!
Fel kell újítani a teleszkópokat, vagy kicserélni, mint én és jó motor lesz belőle
Az enyém is látott már néhány egykereket, puha volt a hátulja, gyáriban nekem se tetszett.
nekem nem jött be...........de biztos bennem van a hiba
hű de jól néz ki
ilyen Ni
Csak a szezon elején 1-2 hónapig magasak az árak. A kocsik ára más miatt ment fel. Meg is hirdetem a Guzzit amíg működik
Azt beszélik itthon és külföldön hogy a használt motorok ára fel fog szaladni mert az új motor piac haldoklik.kevesen vesznek újat.Kíváncsi leszek mennyire lesznek drágák a motorok
mikori zx9?
tegnap kipróbáltam ezt a hires csodát.mert pont egy cimbi vett eggyet...........hát,nem voltam elájulva,érzik a 150-ló.7000-től meg is indul,de az az üléspozició, én nem is egy stabil vasdarab,ugy mászkál az eleje mintha jegen mennél,
anyiban igaza van hogy feltünően felmentek az árak.......mivel szezon van,pár hónapja még 5-6-700ezer volt a motor amit nézegetek,és jelenleg a használtautón,900-tól indulnak,egy jobbacska bele szalad 1,2-be is,az én motoromat szezon végén 550-ért adtam el,rengeteg uj alkatrészekkel,most ugyan az a tipus külföldi papuirokkal 850 ezer