Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kereskedőtől vetted?
jó éjt mindenkinek csá ó
Óra Szerint 44 lessz benne 2011-ben vettem 32 ezerrel
Pontosan nem tudom 2008 ban lett behozva
A tiédben mennyi van,ha nem titok?
Németből származik ?!
Ja ja egy képet nem tudok felrakni a képpel van a bibi
Értem. Igen nagynyomású az komoly gondokat tud csinálni... kimoshatta a kenést a csapágyházból, annak meg nem kell sok utána.
Én a Balcsira mentem mikor elöjött s ott autó szerelő munka díjal együtt 8 ezret kért 1 db ért. csak az egyik volt szar a másik hibátlan,de ez betudható a sterimob mosásnak azóta nagy nyomásut elfelejtem
Érdekes. Most hogy így belegondolok a tünetekre van benne valami. csak nekem nagy sebességnél...

Osztán mennyi ebbe két első csapágy?
Én is így kezdtem csapágy lett a vége ,de akkor már a kormányon űtést is éreztem de csak 50 -es temponál.
Óhh az enyémet látnád. 68000
Ezt átolvastam vagy 5 szőr, de értjük amit mondasz. Amúgy jogos, a festék is csinálhat ilyet ha olyan hülyék hogy lefestették. Jah.

Ha már mindenkinek ráz meg ilyenek, akkor én is írok.
Nekem nagy sebességnél ha ráfékezek rázkódik be, de nem pumpál. És érdekes ha vissza engedem a féket majd újból ráfékezek néha akkor elkapja jól és faszán rázkódás nélkül fékez. Régebben írtam hogy nagyobb sebességnél kicsit ráz az eleje. Szerintem a kettős szorosan kapcsolatban van egymással.

Véleményem szerint gumi lesz a hibás nálam. Szerintem a gumi üt, lehet nincs jól kicentírozva. Majd ha cserélek elől gumát akkor majd kíváncsi vagyok elmúlik e ez a jelenség.
Hali!
Igen komplett blokk érdekelne. Működőképes, karbisor nélkül!
Fájl kiválasztása,és rakattintassz az óhajtott képre!
Ennyi.
Vannak erre szakosodott emberkék okos kütyüvel!
És hogy szúrtad be ?
LOL,hogy lehet vissza Állítani ?
Kezd nagy lenni ez a szám,szerintetek mennyire állíttassam vissza?!?
Tőlem ugyan hiába,mert ehhez is hülye vagyok!
tőlletek xd
Még akkor is pumpálhat ha az egyik fék dúgattyúd bevan feszülve,de akkor nem is olyan jól lehet adagolni a féket mert hirtelen fog egy bizonyos ponton
Olyan messzire nem merészkedem motorral!