Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy itteni tehetős ember vett egy k1600-at, a két év alatt 4x volt szervizben technikai problem miatt. most vett hozzá még x ft-ért 1 év garit és pár hétre rá valamit cserélni kellet gariba 100 e feletti összegbede a gari fedezte szervibe járós motorok asszem 6500ft rezsióradíjjal.
szerintem besokall vele!rájön,hogy utcára tul sok,pályára meg ő a kevés,és még kényelmetlen is!
meg némelyik ráérezhet,hogy ha megtartja,meghal!
A napokban nézegettem a bmw s1000rr motorokat.Meg lepődtem hogy ami használt autón van alig van bennük km.nem értem az okát hogy egy ilyen motort ha valaki megvesz mért akarja eladni 700,2400,vagy 7000 km -után
Sziasztok!
250km motoron ebből 100km eső ....ezerrel...egy darabig kerülgettem meg ment előttem de aztán bumm rám szakadt az ég
ez a 9-es már volt itt téma annó...
estét.Himikém szép nyugodt utat.
Köszi :)
Jobb oldalt van.
vagy szereli az asszony motorját
Az enyémmel indulhatnék a kinek van a motorja jobba szétszedve versenyen
A jövő héten lesz bele kormány csapágy, és első kerék is, aztán csak össze kell legózni, meg persze egy kompresszort is hogy le tudjam fújni Ha nem lenne munkahelyem akkor is sokára lenne készen.
Elég otromba jószág, a blokkját kitenném a műhelybe nézegetni
Remélem hogy az lesz a hiba oka és nem valami más :-/
Nem azt mondom,hogy nem lehet az,de azt cssk akkor cseréld ha megbizonyosodtál róla a spanolónál,hogy valóban annyira megnyúlt !
Nem!
Oda már évek óta nem járok,nem az én világom!
össze raktuk de szívtunk eleget már a pinyoba se mertünk lemenni
Szia.Köszi a tanácsot.de mégis mi adhat olyan csattogó hangot?elképzelés.tiszta lelki beteg vagyok mi lehet de a szerelő jövőhónapban fogad csak.
holnap Nyirtét,?
Azért előbb vedd ki a spanolót és nézd meg,hogy mennyire van kint,mert lehet,hogy nem azvadja a hangot
Én az előző motoromon kicseréltem,potyára!
Egy fokkal sem lett csendesebb utána!
A jobb oldalon.
nekem vezérmű láncot kell cseréljek mert már van hangja.Ennek hol megy a lánc?Középen vagy oldalt.
mivan be vagytok má nyomva ? vagy üvegen szol az öreg ződddddddddddddddddddd