Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. mindenkinek levágták a kezét
Szevasztok trogerek
ma nálam is bejelentkezett egy trükkös csaló. ő rendőrségen dolgozik meg lenne 200 000 ft kezdő részlete a zx6-ba, a többi fennmaradót meg 4 hónap alatt törlesztené, de már azonnal jönne a motorért és átíratná a nevére.................
ennyire palinak néznek bennünket hmm akkor inkább ontom ki a belét a pályán mint adjam el egy csalónak féláron

nálad járt már ez a nyomorult? csak tudnék egy ilyen szarházival szemközt állni adnék én neki részletet részletekben
Milyen csomag?
Igen megjött. Köszönöm.!
Drusza van fent egy olcsó kék kilences ,nem érdekel ?
ezek a régi vasak hogy veszik és ejtik a fordulatot, mint az új ezresek.
Basi +jött a csomag?
ne kacagj milyen van?
vegyél egy fejidomot és kérd meg basit linkelje be az e-bay-ről a komplett átalakító szettet zx9r-hez -asszem sbk cím alatt fut- egyenes kormány minden szir szar a kormány megemeléshez, a fejidomot lecsapod a tükörtartónál gyártasz hozzá egy plexit és ugyan ott vagy, belenyulhacc az áttételbe, meg venned kell fél lityi zöld metál festéket. a 9-es arra is jó erre is jó, csak mire odaérsz hogy megveszed már más motoron jár az eszed, hja magyar vagy. nézd himit, megvette felszerszámozta és most is motorral ment a tökét áztatni sok száz kilométerre. ha megvennéd a z1000sx-et utána elkezdenél kácsingózni más verda után? tankold tele túra pakk fel és élvezd a motorod ami jó.
tudod hol lesznek ezek a ropi szarok 15 év mulva?rég beolvasztva...
http://www.youtube.com/watch?v...

nah 15 év múlva ilyen motort veszek! (akkor már számomra elérhető áron lesz talán)
Hali. Meg csak egy lampam van hozza, de kint vagyok az ebay orszagaban, es itt nagyon olcso minden. A lampat egy tizesert vettem. Mondjuk meg haza nemtudom hogy kerul, ugyhogy kuldhetnel arakat hogy te mit mennyiert adsz, vagy egybe az egeszet? Minden megoldas erdekel. A muszerfalat hogy oldottad meg az atalakitasnal?
Varom valaszod!
Udv
Me nem zűűd!
mért ilyen olcsó?
mind kettő
elmegyek azért meg nézem hátha !
képről a kocsi tipp top állapotban van a kocsi !
Jó reggelt!

Biztos rájöttek, hogy a Szentendrén vött motor, milyen.
na most óccó vagy jó legyen
hát ja,de marad az egyenes kormány láűncocsában tudsz akkor segiteni?occo legyen és jóóóóóóóóóóó
meguntad a tornádót nap mint nap