Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Magadtól kérdezed,vagy "tőlünk"?!?
képet miért nem tudom beszúrni ?
A 12- est mikor vetted?
Ha Budapest környékén jársz gurulhatnánk egyet. Köszi mindent , szép estét!
Viszont ezeket egyszerűbb orvosolni,de legfőképpen olcsóbb,úgyhogy először ezeket nézd meg!
na egyre jobb
sziasztok nekem is lüktetett a fékkar a 9 esen és ez gumi csere után jelentkezett 200 km után ,nállam kerék csapágy szart be.
Ezt azért ırtam le,mert valószínűleg a motorodon is át lettek festve a felnik,és esetleg lehet ugyanaz a baj!
Hm érdekes, ezt kipróbálom mielőtt bevásárolok. Köszi a tippet!
Az utolsó mondatomat jól megfogalmaztam,de érted a lényeget!
és mennyiért tudnál nekem hozni ha párban kell?
Értem.
Leírok neked egy esetet féklüktetésre!
Haver a ZRX 1200-asán lefestette a felniket.
Tárcsák vissza,kerék a helyére,és a fék lüktetett. Festés előtt nem!
Kerék kiszerel,féktárcsa csavarjai fellazít,forgásiránnyal ellentétesen a nem meghúzott csavarokon a féktárcsát "megteker,megfeszít", és a csavarokat akkor meghúz!
Lüktetés megszűnt!
Mert a csavarok nem központosítottak!
Vagy sz is okozhat ilyet,ha festés utàn a felnin azt a felületet is lefestették,ahová a tárcsa felfekszik,vagy ha nem is festették le,de ment rá valahová egy kis festék és nem tisztították le rendesen arról a felfekvési felületről.
Fékezésnél ráz ,mint az állat és mozog a fékkar az ujjam alatt.
És miért kell tárcsát cserélni rajta?!?
a 12-es is klassz volt, de sokat evett és nem tudták beállitani. Városban meg kényelmesebb a 9. Praktikum és pénztárca döntött igy. Tegnap hoztam el Tiszaújvárosból, 720 volt az ára, 38ezer van benne. Holnap felhivom a kawásokat, alvázszám alapján majd eldől mi az évjárat. De akármi is lesz, tipp topp a vas, igy nem nagyon izgat és sztem jól vettem.
Hogy hogy?!?
Mert felfelé lépett minőségben!
12-es után hogy hogy 9-es jött?
00-01 lengővilla.
mi is áztunk a 4-esen hol szakadt hol száraz volt az út.
a 2002-3-nak, és azon nissin féknyergek vannak valamit elmértél.
2000-2001-es zx9-ed van 310-es tárcsákkal.
30 forintért vitték el a gyárit.
köszi, akkor át lettem b...va. A forgalmiban mondjuk 2003 van gyártási évnek.
Igen,ez a 2000-2001- es modell.
A fényezése a 2003-asé.
És ha úgy keresel rá tárcsát,hogx 2003-ashoz kell,akkor az nem lesz jó a tiedre!
A tieden tudomásom szerint 310- es átmérőjű van.
ahogy elnézem a hátsó lengőstagunk is más, lehet, h az enyém még a váltás előtti 2003-as volna?