Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem jó neki, Szeki, túl fiatal
azér mosolyt csal az ember arcára a tudása, de kell hozzá hátsó guma rendesen.
kinyomsz egy csapot a vez láncból és kifűzöd, de 9363 is okos dolgot mondott, az eccerűbbet válaszd.
türelmetlen
Sok ilyen motort hirdet sok helyen.2009 es r1 et 800e.Írtam neki mivel telefonszámot többszöri kérésre sem adott.Személyes találkozó csak akkor lehetséges ha utalok neki foglalót a motorra.Google fordítót használ az üzenetekhez

Na ezek után?Nem csaló?
hmmm,,nyálazhatna mást is...
Héló.
Nem is ér többet!
5 perces művelet!
Ronggyal bedugsz,kitakarsz mindent a forgács miatt és mehet!
Mé csaló? Nem kerülhet ennyibe?
Azt lehet hogy kipróbálom mert ZXR 400-on le lehetett játszani de itt pont nem fér ki.
Sziasztok
Nem kell széthúzni a blokkot!
Az alsó fogaskereket körülölelő peremből egy vékony fúróheggyel( nem a hegyével,hanem úgymond az oldalával) leszedsz pár tizedet,s máris lefér a lánc!
Én az előzőn így cseréltem! F@sz se húzza szét azért a blokkot,ha más baja nincs!
Puha az anyag,könnyen lejön a "fölösleg"!
Üdvözletem mindenkinek érdekelne nincs valakinek elfekvőben egy ilyen rotor mint ami a képen van 21007-es számmal jelölve, az enyém elég ramatyul néz ki, és sajnos rá kellett jönnöm hogy yári végtelenített vezláncot csak blokkszéthúzással lehet kicserélni
Ez is megvan!
A bovden is kibírta,ez is!( a cseréig!)
akkor egyben a gépp!
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Már megint itt van a csaló barátunk!
szépek.
Cakli-pakli 4300 pénz és 10 nap.
Hogy hogy nem,de valaki még ezen is keresett úgy,hogy a postát is ő fizette Hong- Kongból!
Magyarország,én így szeretlek!- mondhatnám.
kerekestől együtt 80-ért jó neked?
ilyen lettt a csúszás óta.Írtam hogy jobban durrog mondjuk a durrogást pont nem adja vissza de ma reggel melóból jövet vettem észre hogy elég méretes kék lángokat tud produkálni