Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zörög..... de nem füstöl meg nem eszi az olajat vidi utolsó pár kocka azt szimbolizálná mármint a nem füstölést
Vagy butyizik az ember vagy szúr ha van rá ideje meg ereje! Káncsi motorozás!Még három hetet kell várnom az idom szettre!
Igen sokat járok vele 2 éve müszakin regisztrálták a km most kérdi a csakó menyit mentem vele mondom 200 km csáko modja vot az 700 is
Mi lesz ott és akko'?
és mi az orvoslási módja?mert meg tud ám lepni rendesen
Hali, na akkor megrendeltem a lánc szettet, jövőhéten itt van. Júni 5 én meg irány az Euroring.
akkó neked annyi,,,,még 1 műszak!
Reggel fél 8 óta dolgozom...és még nincs vége. Hova motoroljak? Max az ágyba az asszony mellé, ha végeztem...és még nem alszik
pont az drusza,,,,,tizenfokok röpködnek baszod,,,
Kawasaki ez is,,zörög mint állat...
Mi a fasz van veletek?Egész télen nem írtatok ennyit itt a motoros idő és mindenki itt log a monitor előtt,és nem motorozik.
Szia lehet a kipufogó van eldugulva ha sokat áll előfordul én így jártam levetem a toroknál és 2.rugásra indult.
1.Jó estét.
ez a tied?
a tárcsa ráz, pumpál
Szép estét Urak!Szeretnék kérdezni!Cimborámnak van egy honda dio-ja.Egy évig állt és most a gyásznak sem akar elindulni!Tavaly volt gyűrűzve és az automata szivatónak az elektromos baszását is kicserélte egy újra!Sem rúgásra sem indítózásra nem csinál semmit!Mi lehet a hiba?
Felső munkahengert is cserélt? Mindent gyáriból kell, különben fos lesz. Ha abból van, akkor én sem értem.
mixi cimbije generalozta es mixi volt a kapcsolat tarto
faszbukon van nekem ide nem mertem fel tenni
szeki van 1 olyan problémám,ha 200körüli tempónál intenziven fékezek,olyan mintha defektes lenne a gumi finoman uszik az eleje,tárcsa?
nekem a cimboráé nem lett jobb