Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugyan ennyit csak ömlött a benga bele és 1.2 ben nagyon lépet de uttána már meg fulladt néha másodikba gázra jött az eleje de 200 után hallott volt
Az szép.mennyit ment mikor agresszívabb volt?
na kész a gépem pest szolnok 28 perc az akra belseje ki fehéredet a fogyasztás 8.3 liter ettől többet képtelen vagyok vele meg etetni

már nem olyan agreszív mint volt de nem is füstöl feketén még a ram air csöveket kel meg csinálnom mert nem faszán állnak és 280 meg áll a tudomány
Szép estét zöldek!
há ezt most vetted?
Sziasztok!
S.O.S.!
Kawasaki ZX9-R (ZX900B) 1994-1997-es BLOKK-ot keresek aki tud vagy van eladó az legyen szíves írjon, előre köszönöm mindenkitől!
Széles Utat!
1. szopás után..................................................................
.......................................................................
.......................................................................
.......................................................................
.......................................................................
.......................................................................
.........
Reggelt!
zozó ha meg veszed te is nyomhatod így csak öcsöd előtt bele ne szállj a nagy árokba

zozó mad max

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_k1000_rendormotor-
6911795
vissza lett téve az eredeti, csak pucolás lett. Némelyik kicsit elvolt deformálódva. vissza raktam és működik azóta is.
ugyan igy jártam én is az Mz turán!megérkeztünk egy elég meredek utcaszerüségbe,volt ott egy presszó!kérdem,ide minek jöttünk?kávézni?mire mondják:nem látod,itt a nógrádi vár!ja,mondom észre se vettem,mert Diósjenőtől nem tudtam szétnézni,az utat kellett figyelni,hogy nehogy szétbassza a gumit...
Az üzem meleg lett!
Kétüteműnél két dolog lehet!
Vagy szikra nincs,vagy kaját nem kap!
Ha szikra van,akkor fújj be egy kis féktisztítót a légszűrőházba,és ha úgy indul,akkor keresd meg,hogy miért nem kap benzint!
Lovat ne vegyetek! Elől harap,hátul rúg,középen meg ráz!
az lesz az
az nem ó a derekadnak lovat vegyél inkább

lófaszt
De én akkor is sport motort fogok venni.
csak alsó szettet komlett, felső tisztítva lett
igeeeeeeeeen
Nagyon nem kell már senkinek a sport motor ?Tényleg kényelmeseb egy túra motor?
Akko van baj ha nem zörög! Az azt jelenti, hogy üzemképtelen