Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én a helyedbe extrák nélkül hirdetem volna meg ! mert azokat külön is el tudod adni jobb pénzért a vevő meg nem azt fogja nézni milyen extra van a motoron !
Sport motort nem tudom kihasználni, szarok az utak, nem tudok felmenni a Lesu-tóhoz, ha esik az eső, hó, hideg van, akkor a garázsban pihen, valamint bele döglök, ha benézek egy féktávot...
Felrakása előtt nem éreztem szükségét, csak jött egy lehetőség, és megvettem
Az Afrika most reneszánszát éli!
Nálunk a boltban rengeteg emberrel találkozom, aki mostanában rákattant az Afrika Twinre.
Bár annyira még nem éreztem szükségét (mondjuk tudja rázni a fejét, h ügyes vagyok), de azért feltennék egyet.
Tudom miről beszélsz, kapom ezeket az e-maileket, FŐNŐK MÁR LEHET VENNI 500 ALATT IS...nos, akkor azt kell megvenni, ez nem zsákbamacska garanciát vállalok érte, és képek, videók, számlák igazolják az újjászületését, valamint itt tőletek is vettem pár dolgot.
Köszi szépen, még közel sem biztos, hogy elviszik...
Ez egy 12 fokozatban állítható Mátris stabilizátor, rögzítése nem okozott problémát, tank első csavarjai, valamint a felső villahíd anyája rögzíti.
Hát igazad van cserével jobban járnál.Én úgy gondolom ami szép állapotú és nem tákolt az megéri simán a 700 at.Csak az a baj hogy sok a lom és abból indulnak ki sokan.Feltesznek egy csúszottat vagy egy széthajtott harcost 500 ért és egyből azt mondják 500 tól vannak már.Na igen de milyen?Megéri az olcsó vagy inkább adjak ki érte többet de akkor motor lesz még egy darabig?Hát nem mindegy.én mondjuk 700 alatt nem adnám az enyém az az nem szívesen.
Az miféle kormánygátló és hogy lehet a C-re feltenni?
Amúgy szép, már én is néztem, gratula! Kár, hogy eladod
gyujtás hibás,inditó gomb örökös hiba,
na csá szeki

nem kel a pumpa mert a szerelő guberált valahonnan !

de viszont lehet a közeljövőben kel majd egy főtengely mert állítólag a váltó darabjai meg csikarták

de űzöm még egy darabbig hátha ki bírja az idei évet
Még az árán nem gondolkodtam ha azt számolom, hogy mennyiben van, akkor nem tudnám eladni nézem az árakat és szerintem ez a motor most 5-7 száz között érne, ezért cserélném elsősorban, egy ilyenre
http://www.kepesmotor.hu/kawas...


Kár eladni szerintem.Nagyon szép állapotban van.Mennyit kérsz érte bicsek?
Aha! Köszi!
pont elfér a kis patája!kipróbáltam felültem rá hátra
de attól függ mekkora táskákat raksz,,ezt még lehetne hátrébb húzni,,de akkor má kicsit nyomná az indexeket
ezek 2X20 literesek
Áhh, végre, így legalább meg tudom kérdezni, hogy ezektől a hátsó táskáktól elfér a hátsó ülésen utas (főleg a láb miatt necces, ahogy nézem), vagy ki van zárva?
alakul,alakul
Ez azért kemény. Aki ennek bedől, az tényleg nagyon hülye.
Menni megy,meg még lehet,hogy jó is,csak ..........
3.
nem rossz ötlet, de kecsót inkább ne más?
az alja munkát nem is láttad ahol 40-50 ér kell kulizni 10-14 órát.
köcce, azt hittem veterán börze de az más tészta és rendezés.
na meek vance hinest hangolni